Zamek Książąt Pomorskich w Szczecinie

Menu

MAŁY KONKURS RECYTATORSKI – FINAŁ WOJEWÓDZKI 10-11.04.2015 r.

kategoria: klasy I-III
LAUREACI:
Jędrzej Gliszczyński z Integracyjnej Szkoły Podstawowej w Szczecinku (ze
wskazaniem do udziału w XXV Ogólnopolskim Małym Konkursie Recytatorskim
w Starachowicach)
Zuzanna Gubała ze Szkoły Podstawowej nr 48 w Szczecinie (ze
wskazaniem do udziału w XXV Ogólnopolskim Małym Konkursie Recytatorskim
w Starachowicach)
Kalina Przybycińska ze Szkoły Podstawowej nr 10 w Szczecinie
Zuzanna Zawierucha z Gryfińskiego Domu Kultury
Antoni Ziółkowski z Zespołu Szkół nr 1 w Szczecinie
Zofia Kraśniańska ze Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi w Pyrzycach

WYRÓŻNIENI:
Maciej Łesyk ze Szkoły Podstawowej w Jeleniu
Anna Pietrzak ze Szkoły Podstawowej nr 17 w Koszalinie
Julia Skrzypa z Zespołu Szkół Publicznych w Radowie Małym
Agata Stasiak ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Chojnie
Lena Szumska ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Stargardzie Szczecińskim
Jan Trąbiński ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Świdwinie
Kacper Ferensztajn ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Nowogardzie
Filip Giżycki ze Szkoły Podstawowej nr 48 w Szczecinie
Wiktoria Lange z Zespołu Szkół Publicznych nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi
w Świnoujściu

kategoria: klasy IV-VI
LAUREACI:
Ewelina Zawal ze Szkoły Podstawowej nr 10 w Szczecinie (ze wskazaniem do udziału
w XXV Ogólnopolskim Małym Konkursie Recytatorskim w Starachowicach)
Bartosz Ciszewski ze Szkoły Podstawowej nr 48 w Szczecinie (ze wskazaniem do
udziału w XXV Ogólnopolskim Małym Konkursie Recytatorskim w Starachowicach)
Nel Tarczyńska z Gryfińskiego Domu Kultury
Maja Darłak ze Szkoły Podstawowej w Wierzchowie
Weronika Lalik ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Nowogardzie

WYRÓŻNIENI:
Eryk Bednarczyk ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Sławnie
Zuzanna Drogosz ze Szkoły Podstawowej nr 6 w Świnoujściu

kategoria: klasy gimnazjalne
LAUREACI:
Julia Kleszcz z Publicznego Gimnazjum w Wolinie (ze wskazaniem do udziału w IX
Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim dla Gimnazjalistów pn. „Przebudzeni do Życia"
w Bielsku Białej)
Patryk Szlichta z Zespołu Szkół im. Ludzi Morza w Mścicach (ze wskazaniem
do udziału w IX Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim dla Gimnazjalistów
pn. „Przebudzeni do Życia" w Bielsku Białej)
Aleksandra Paprocka ze Świdwińskiego Ośrodka Kultury
Karolina Stachowiak z Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II stopnia w Szczecinie
Maria Spirin z Gimnazjum w Czaplinku
Katarzyna Dominiak z Miejskiego Domu Kultury w Świnoujściu

WYRÓŻNIENI:
Manuela Raszkiewicz z Gimnazjum nr 10 w Szczecinie
Barbara Tytonik z Gimnazjum nr 10 w Szczecinie
Julia Dembek z Gimnazjum nr 2 w Policach
Kornelia Kalinowska z Zespołu Szkół w Świerczynie
Joanna Kubica z Dębnowskiego Ośrodka Kultury