Zamek Książąt Pomorskich w Szczecinie

Menu

WOJEWÓDZKI PRZEGLĄD SOLISTÓW I MUZYCZNYCH ZESPOŁÓW ESTRADOWYCH 14.06.2015

14 czerwca 2015 o godz. 11.00 na małym dziedzińcu Zamku Książąt Pomorskich odbył się Wojewódzki Przegląd Solistów i Muzycznych Zespołów Estradowych, w którym wzięło udział 47 solistów i 4 zespoły z województwa zachodniopomorskiego i Szczecina.

Jury w składzie: Beata Urbanowicz, Dorota Bączyk i Andrzej Grochowski nagrodziło najlepszych wykonawców.

Laureatami zostali:

W kategorii wiekowej gimnazja:

1. SZCZĘŚNIAK NATALIA - Gimnazjum nr 1 w Szczecinku
2. KUCHTA NATALIA - Kamieński Dom Kultury

W kategorii wiekowej szkoły średnie:

1. Zespół wokalno-instrumentalny „PRZED SIEBIE" Świdwiński Ośrodek Kultury
2. JAREMKO PATRYCJA - Zespół Szkół w Łobzie
3. KOWALSKI KAMIL - I LO w Szczecinku
4. KOCHAN MARTYNA - Ośrodek Kultury i Sportu w Maszewie
5. BODNAR WERONIKA - Choszczeński Dom Kultury
6. HAŁADYN ANNA - Choszczeński Dom Kultury
7. SOKOŁOWSKA EWA - Centrum Kultury w Chojnie

Wyróżnienia otrzymali:

W kategorii wiekowej gimnazja:

1. HERMANOWICZ MARCUS - Gimnazjum nr 2 w Policach
2. MINASYAN LILIT - Gimnazjum nr 3 w Szczecinku
3. PAŁASZ WIKTORIA - Choszczeński Dom Kultury
4. BĄK KINGA - Gimnazjum w Bierzwniku
5. KOCIUBA ADRIAN - Gimnazjum w Reczu
6. KOZŁOWSKA AGNIESZKA - Gimnazjum „Pomerania" w Dziwnowie
7. JANUSZEWSKA ALEKSANDRA - CK 105 w Koszalinie
8. KOPER KLAUDIA - Gryfiński Dom Kultury
9. SZWAJLIK KAROLINA - Ośrodek Kultury w Ińsku
10. GÓRAL JULIA - Szkoła Muzyczna „Camerata" Przyborowskich
11. MLAK MAŁGORZATA - Zespół Szkół w Widuchowej
12. ZAWADZKA JULIA - Zespół Szkół w Widuchowej

W kategorii wiekowej szkoły średnie:

1. ZESPÓŁ WOKALNO-INSTRUMENTALNY „THE VISION SOUND" Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Drawsku Pomorskim
2. BURYJ ELWIRA - Zespół Szkół w Łobzie
3. STANKIEWICZ MATEUSZ - Zespół Szkół nr 6 w Szczecinku
4. KOZŁOWSKA MARTYNA - Pałac Młodzieży w Koszalinie
5. Duet SEBASTIAN RUTKOWSKI I MACIEJ RYDZAK - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Białogardzie
6. DUDZIŃSKA PAULINA - Gminny Ośrodek Kultury w Tychowie
7. ADAMCZYK AGNIESZKA - Miejski Dom Kultury w Świnoujściu
8. SZYMCZAK KONRAD - Świetlica Wiejska w Rzęśnicy
9. LASOTA JACEK- ZSR CKP w Świdwinie
10. RADOMIAK MACIEJ - Choszczeński Dom Kultury
11. KOŚCIELECKA AGATA - Ośrodek Kultury w Ińsku
12. SZARY KAROLINA - CKiSE w Białogardzie
13. MAMROT JUSTYNA - Miejski Dom Kultury w Świnoujściu
14. DUDZIŃSKA JUSTYNA - Szczecin

Gratulujemy zespołom i instruktorom.
Organizatorem Przeglądu był Zamek Książąt Pomorskich w Szczecinie.