Zamek Książąt Pomorskich w Szczecinie

Menu

Mały Konkurs Recytatorski

MAŁY KONKURS RECYTATORSKI - ELIMINACJE WOJEWÓDZKIE
13-14 kwietnia 2012 r. Zamek Książąt Pomorskich w Szczecinie

Jury po wysłuchaniu wszystkich prezentacji postanowiło przyznać:

• w kategorii klas I-III:

o I miejsce: Nel Tarczyńska (Gryfiński Dom Kultury)
o II miejsce: Julia Jagodzińska (Szkoła Podstawowa nr 10, Szczecin), Mateusz Jakubowski (Szkoła Podstawowa nr 65, Szczecin), Wojciech Jarząb (Szkoła Podstawowa nr 2, Nowogard), Tomasz Lindner (Szkoła Podstawowa nr 35, Szczecin)
o III miejsce: Noa Florence Napiórkowska (Szkoła Podstawowa z OI, Goleniów), Robert Szostak (Szkoła Podstawowa, Karlino), Aleksandra Żółwińska (Szkoła Podstawowa nr 1, Stargard)

• w kategorii klas IV-VI:

o I miejsce: Katarzyna Dominiak (Miejski Dom Kultury, Świnoujście).
o II miejsce: Milewski Kacper (Szkoła Podstawowa nr 10, Szczecin), Kacper Mykietyn (Gryfiński Dom Kultury), Marcel Żochowski (Szkoła Podstawowa nr 2, Łobez).
o III miejsce: Michalina Jakubiak (Szkoła Podstawowa nr 1, Stargard Szczeciński), Jakub Kazuba (Szkoła Podstawowa nr 3, Nowogard), Szymon Kowalski (Szkoła Podstawowa nr 2, Gryfino).

• w kategorii klas gimnazjalnych:

o I miejsce: Agata Misiek (Gimnazjum, Recz) oraz Ida Górska (Świdwiński Ośrodek Kultury).
o II miejsce: Aleksandra Raniecka (Publiczne Gimnazjum, Połczyn-Zdrój)
o III miejsce: Karina Maria Giemza (Zespół Szkół Muzycznych, Koszalin).

 

oraz wyróżnić:


• w kategorii klas IV-VI: Zuzannę Mizancew (Szkoła Podstawowa w Szwecji), Karola Warzała (Szkoła Podstawowa nr 2, Myślibórz), Przemysława Zientka (Szkoła Podstawowa nr 8,Police).

• w kategorii klas gimnazjalnych: Barbarę Lamprechta (Gimnazjum nr 6, Szczecin), Elimię Hadrzyńską (Gimnazjum, Chojna), Katarzynę Grabdę (Gimnazjum, Myślibórz), Łukasza Ogorzałek (Gimnazjum nr 3, Wałcz), Adama Ogarewicza (Publiczne Gimnazjum nr 1, Barlinek).

• w kategorii klas I-III: Antoniego Sowińskiego (Szkoła Podstawowa, Pełczyce), Nailah Vithea (Szkoła Podstawowa nr 4, Stargard), Zuzanny Drogosz (Szkoła Podstawowa nr 6, Świnoujście), Zuzanny Jaskulskiej (Szkoła Podstawowa nr 2, Łobez), Krystiana Kałandyka (Szkoła Podstawowa, Wierzchowo), Elizy Korozej (Szkoła Podstawowa nr 3, Gryfice).

------------------------------------------------------------------------------

Mały Konkurs Recytatorski - Finał Wojewódzki

1-2.04.2011 r. Zamek Książąt Pomorskich w Szczecinie

LAUREACI:

Kategoria KLAS I - III

Jankowski Krzysztof - Szkoła Podstawowa nr 5 w Białogardzie
Nailah Vitha - Szkoła Podstawowa nr 4 w Stargardzie Szczecińskim
Justyna Jaworska - PSP Bezrzecze w Szczecinie
Dominik Kędzierski - Szkoła Podstawowa nr 6 w Świnoujściu
Julia Kustosz - Zespół Szkół w Widuchowej
Amelia Rakowska - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w Świdwinie
Maia Romanicz - Gryfiński Dom Kultury
Aleksandra Żółwińska - Szkoła Podstawowa nr 1 w Stargardzie Szczecińskim

Kategoria KLAS IV - VI

Wojciech Jankowski - Szkoła Podstawowa nr 45 w Szczecinie
Jakub Kazuba - Szkoła Podstawowa nr 3 w Nowogardzie
Barbara Cybulska Szkoła Podstawowa w Szwecji
Bartosz Jeżyna - Szkoła Podstawowa w Karlinie
Lidia Kiela - Szkoła Podstawowa nr 3 w Choszcznie
Marta Pieróg - Szkoła Podstawowa w Stołecznej
Roksana Woźniak - Szkoła Podstawowa w Kamieniu Pomorskim
Jeremi Żamojcin - Polsko-Niemiecka SP „Nasza Szkoła" w Szczecinie

Kategoria GIMNAZJA:

Ida Górska - Publiczne Gimnazjum nr 1 w Świdwinie
Hanna Komorzycka - Gimnazjum w Chojnie
Anna Babicka - Złocieniec
Katarzyna Marciniszyn - Dębnowski Ośrodek Kultury
Marta Niewiadomska - Publiczne Gimnazjum w Trzebiatowie
Damian Sikorski Gimnazjum nr 3 w Wałczu
Małgorzata Trajkowska - Miejski Ośrodek Kultury w Policach

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

W Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie w dniach 26-27 marca 2010 r. zakończył się Finał Wojewódzki Małego Konkursu Recytatorskiego.

W wyniku obrad, Jury nagrodziło następujących recytatorów w trzech kategoriach

W KATEGORII KLAS I - III:

Laureaci:
Zuzanna Jaskulska Szkoła Podstawowa Nr 3 w Choszcznie
Jakub Kazuba Szkoła Podstawowa Nr 3 w Nowogardzie
Adrian Merski Świetlica Wiejska w Wełtyniu
Maja Romanicz Gryfiński Dom Kultury
Inga Zurbrugg Szkoła Podstawowa Nr 10 w Szczecinie
Wyróżnienia:
Łukasz Cytrynowicz Szkoła Podstawowa w Mieszkowicach
Kacper Milewski Szkoła Podstawowa Nr 10 w Szczecinie

 

W KATEGORII KLAS IV-VI:

Laureaci:
Julia Pińkowska Szkoła Podstawowa Nr 53 w Szczecinie
Przemysław Szymczyk Szkoła Podstawowa Nr 17 w Koszalinie
Wyróżnienia:
Michał Andrysiak Szkoła Podstawowa Nr 3 w Nowogardzie
Mateusz Chlubek Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego w Szczecinie
Lidia Kiela Szkoła Podstawowa Nr 3 w Choszcznie
Angelika Ostrówka Gryfiński Dom Kultury
Mikołaj Ścisłowski Szkoła Podstawowa Nr 1 w Szczecinie

W KATEGORII KLAS GIMNAZJALNYCH:

Laureaci:
Alicja Gibka Gimnazjum Integracyjne w Łobzie
Hanna Komorzycka Gimnazjum im. J. Korczaka w Chojnie
Wyróżnienia:
Mikołaj Chlubek Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego w Szczecinie
Joanna Cieśluk Miejski Ośrodek Kultury w Szczecinie
Katarzyna Grabda Gimnazjum im. H. Sienkiewicza w Myśliborzu
Joanna Michalak Publiczne Gimnazjum Nr 1 w Świdwinie
Marta Niewiadomska Publiczne Gimnazjum w Trzebiatowie
Joanna Rybka Publiczne Gimnazjum w Choszcznie
Radosław Szczakowski Kamieński Dom Kultury

 

Gratulujemy