Zamek Książąt Pomorskich w Szczecinie

Menu

Wojewódzki Przegląd Solistów i Muzycznych Zespołów Estradowych

Wojewódzki Przegląd Solistów i Muzycznych Zespołów Estradowych
5 maja 2012
Zamek Książąt Pomorskich w Szczecinie


Laureaci:
Martyna Żyta - Kaszewo
Ola Górdziel - 12 Dywizja Zmechanizowana w Szczecinie
Wiktoria Wizner - Centrum Kultury 105 w Koszalinie
Beata Kępa - Pałac Młodzieży w Koszalinie

Wyróżnienia:
Daria Korowajczyk - Sławieński Dom Kultury
Katarzyna Kuśmirek - Szkoła Artystyczna „Camerata" Przyborowscy w Szczecinie
Aneta Żur - Centrum Kultury w Chojnie
Weronika Krynicka - Centrum Kultury w Chojnie
Zuzanna Szczawik - Gimnazjum w Widuchowej
Paulina Mieczkowska - Ośrodek Kultury i Sportu w Maszewie
Zespół "Grazioso" - Ośrodek Kultury w Maszewie

 

------------------------------------------------------------------------------

Miejski Przegląd Solistów i Muzycznych Zespołów Estradowych
14.04.2012 - Zamek Książąt Pomorskich w Szczecinie


LAUREACI:
Ola Gródziel (12 Dywizja Zmechanizowana w Szczecinie)
Natalia Rudnicka (Szkoła Artystyczna „Camerata" w Szczecinie)
Wiesław Komar (Klub „Jantar" w Szczecinie)
Katarzyna Kuśmirek (Szkoła Artystyczna "Camerata" Przyborowscy w Szczecinie)

Wyróżnienia:
Angelika Gryczyńska (Szkoła Artystyczna „Camerata" w Szczecinie)
Malwina Bieganowska (Szkoła Artystyczna „Camerata" w Szczecinie)
Joanna Sinkiewicz (Klub „Jantar" w Szczecinie)

 

-------------------------------------------------------------------------

Finał Wojewódzkiego Festiwalu Muzycznego ROZŚPIEWANA ESTRADA

Zamek Książąt Pomorskich w Szczecinie, 07.05.2011 r.

Laureaci:
Sandra Koper-Gryfiński Dom Kultury
Magdalena Fidecka-Klub Jantar w Szczecinie
Iga Ewa Kuśnieruk-Liceum Ogólnokształcące w Kamieniu Pom.orskim
Ewa Janik-Wiejski Dom Kultury w Granowie
Anna Pietkiewicz-Złocieniecki Ośrodek Kultury
Karolina Szczepanik-Miejski Dom Kultury w Świnoujściu

Wyróżnienia:
Michał Rządkowski-Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Białym Borze
Karolina Goszczyńska-Liceum Ogólnokształcące w Gryficach
Adrianna Malek-Kamień Pomorski
Anna i Monika Jaźwińskie-Gostyń
Zuzanna Szczawik-Zespół Szkół w Widuchowej
Zuzanna Bara-I Prywatna Szkoła Muz. I st. w Policach
Zuzanna Woś-Zespół Szkół w Widuchowej
Aneta Żur-Centrum Kultury w Chojnie

 

---------------------------------------------------------------------------------------

Półfinał Wojewódzkiego Festiwalu Muzycznego ROZŚPIEWANA ESTRADA

Zamek Ksiażąt Pomorskich w Szczecinie, 14.04.2011

 

Ze względu na braki formalne i regulaminowe popełnione przy zgłaszaniu uczestników majac na uwadze, iż jest to pierwsza w tej formie edycja półfinałowa, Jury postanowiło zakwalifikować wszystkich zgłoszonych solistów i zespoły do Finału Wojewódzkiego.

Jury zaznacza jednak, że w przyszłym roku będzie rygorystycznie przestrzegać założeń REGULAMINU dotyczącego terminów nadsyłania zgłoszeń: protokołów, kart zgłoszeń, zapisu dźwiękowego w formacie "audio" oraz dopuszczenia tylko i wyłącznie nagrań pochodzących z koncertów (przeglądów rejonowych).

Jury pragnie podziękować tym organizatorom przegladów powiatowych, które wywiązały się z założeń Regulaminu nadsyłając kompletne zgłoszenia we właściwym terminie.

 

 

 

 

 

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

Eliminacje miejskie Festiwalu Muzycznego ROZŚPIEWANA ESTRADA - Zamek Ksiażąt Pomorskich w Szczecinie, 09.04.2011 r.

Laureaci:
Magdalena Fidecka - Klub „Jantar" przy Domu Kultury „Słowianin" w Szczecinie
Klaudia Cieślak - Pałac Młodzieży PCE w Szczecinie

Wyróżnienia:
Justyna Dudzińska - Szkoła Artystyczna „Camerata-Przyborowscy" w Szczecinie
Joanna Świłpa - Pałac Młodzieży PCE w Szczecinie
Joanna Żak - Klub „Jantar" przy Domu Kultury „Słowianin" w Szczecinie

 

 

2010

Dnia 9 maja 2010 r. w Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie zakończył się Wojewódzki Festiwal Muzyczny "Rozśpiewana Estrada".

Laureaci:
Klaudia Cieślak Pałac Młodzieży w Szczecinie
Kamila Cywińska Liceum Ogólnokształcące Nr 2 w Wałczu
Magdalena Fidecka Klub „Jantar" przy Domu Kultury „Słowianin" w Szczecinie
Paulina Kluczewska Ośrodek Kultury i Sportu w Maszewie
Anna Olesińska Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Drawsku Pomorskim
Agnieszka Przygocka Klub „Jantar" przy Domu Kultury „Słowianin" w Szczecinie
Marta Sowacz Zespół Szkół Nr 1 w Wałczu
Maja Wysoczańska Samorządowa Agencja Promocji i Kultury w Szczecinku

Wyróżnienia:

Aneta Delik Klub „Jantar" przy Domu Kultury „Słowianin" w Szczecinie
Izabela Kociuba Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Reczu
Zuzanna Szczawik Zespół Szkół w Widuchowej
Ola Szyszko Miejski Dom Kultury w Świnoujściu
Marta Zielińska Zespół Szkół w Lipianach
Aneta Żur Centrum Kultury w Chojnie
Zespół wokalno-instrumentalny „Hello" Publiczne Gimnazjum Nr 1 w Barlinku
Zespół „Na Horyzoncie" Gimnazjum Nr 1 w Policach
Zespół „Luz" Gimnazjum Publiczne w Brojcach
Zespół „Song Spirit" Miejski Ośrodek Kultury w Policach