Zamek Książąt Pomorskich w Szczecinie

Menu

Wojewódzki Przegląd Orkiestr Dętych i Big Bandów

Wojewódzki Przegląd Orkiestr Dętych
Łobeski Dom Kultury 12.05.2013 r.

Grand Prix - Żeńska Orkiestra Dęta "Olimpia" Szczecin
I miejsce - Zakładowa Orkiestra Dęta z Gryfic
II miejsce - Zakładowa Orkiestra Dęta "Dolna Odra"
III miejsce - Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Gryfic

Wyróżnienie otrzymały:
Orkiestra Dęta ze Stargardu Szczecińskiego i
Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Choszczna

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Wojewódzki Przegląd Orkiestr Dętych i Big Bandów

Łobez 2012


W Przeglądzie wzięło udział 11 zespołów, łącznie 360 osób

Kategoria: musztra paradna

I miejsce - Młodzieżowa Orkiestra Dęta OSP Płoty - Puchar Dyrektora Łobeskiego Domu Kultury
II miejsce - Żeńska Orkiestra Dęta „Olimpia" ze Szczecina - Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej w Łobzie

Kategoria: przemarsz

I miejsce - Żeńska Orkiestra Dęta „Olimpia" ze Szczecina - Puchar Studia Reklamy w Łobzie
II miejsce - Młodzieżowa Orkiestra Dęta w Łobzie - Puchar Prezesa PZZ „Nowamyl" w Łobzie
Wyróżnienie - dla grupy tanecznej Młodzieżowej Orkiestry Dętej z Lęborka
Wyróżnienie dla Świdwińskiej Orkiestry Dętej

Kategoria: koncertowa do 25 lat

I miejsce - Młodzieżowa Orkiestra Dęta w Łobzie - Puchar Burmistrza Łobza
II miejsce ex aequo - Żeńska Orkiestra Dęta „Olimpia" ze Szczecina - Puchar Starosty Łobeskiego
Oraz Młodzieżowa Orkiestra Dęta OSP Płoty - Puchar Przewodniczącego Rady Powiatu w Łobzie
III miejsce ex aequo - Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Gryfic - Puchar Nadleśniczego Nadleśnictwa w Łobzie
oraz Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Lęborka - Puchar SEC Łobeskiej Energetyki Cieplnej w Łobzie

Kategoria: koncertowa powyżej 25 lat

I miejsce ex aequo - Zakładowa Orkiestra Dęta z Nowego Czarnowa - Puchar Dyrektora Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie
oraz Świdwińska Orkiestra Dęta - Puchar Dyrektora Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie
III miejsce - Orkiestra Dęta ze Stargardu Szczecińskiego - Puchar Rady Osiedla w Łobzie.

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

WOJEWÓDZKIE PREZENTACJE ORKIESTR DĘTYCH i BIG BANDÓW
Łobeski Dom Kultury - 05.06.2011


Laureaci:
I miejsce: Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Łobza
II miejsce: Zakładowa Orkiestra Dęta DOLNA ODRA z Nowego Czarnowa oraz Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Drawska Pomorskiego
III miejsce: Świdwińska Orkiestra Dęta

Wyróżnienia:
Młodzieżowa Orkiestra Dęta OSP z Postomina
Młodzieżowa Orkiestra Dęta OSP z Płot

Przyznano również nagrodę - Puchar „Debiut" dla Młodzieżowej Orkiestry Dętej z Gryfic

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

XV MIĘDZYNARODOWE SPOTKANIA ORKIESTR DĘTYCH I BIG BANDÓW - ŁOBEZ 30.05.2010 r.


Kategoria: ZESPOŁY ZAGRANICZNE
I miejsce:
Miejska Orkiestra z Pińska (Białoruś)
II miejsce:
Orkiestra Dęta z Wiek (Niemcy)
III miejsce:
Orkiestra dęta „Gvozdena Rosica" z Gruczy (Serbia)

Kategoria: WOJEWÓDZKI PRZEGLĄD ORKIESTR DĘTYCH
I miejsce:
Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Łobza
II miejsce: ex aequo
1. Franciszkańska Orkiestra Dęta z Koszalina
2. Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Drawska
3. Strażacka Orkiestra Dęta „Morka" z Ustronia Morskiego
III miejsce: ex aequo
1. Zakładowa Orkiestra Dęta - Zespół Elektrowni Dolna Odra S.A.
2. Świdwińska Orkiestra Dęta

Kategoria: POKAZ MUSZTRY PARADNEJ
I miejsce:
Orkiestra „Wood Brass Band" z Goleniowa
II miejsce:
Młodzieżowa Powiatowo - Gminna Orkiestra Dęta OSP z Płot

Kategoria: PREZENTACJA MARSZU
I miejsce:
Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Łobza
II miejsce:
Orkiestra „Wood Brass Band" z Goleniowa

Kategoria: BIG BANDY
Nagroda równorzędna:
Big Band Państwowej Szkoły Muzycznej w Koszalinie
Oraz
Big Band z Myśliborza

Kategoria: NAJLEPSZY KAPELMISTRZ - Dariusz Ledzion z Łobza
Kategoria: NAJLEPSZY TAMBOUMAJOR - Mariusz Sekulski z Goleniowa