Zamek Książąt Pomorskich w Szczecinie

Menu

Wojewódzki Przegląd Amatorskich Zespołów Teatralnych

WOJEWÓDZKIE PREZENSTACJE AMATORSKICH ZESPOLÓW TEATRALNYCH


W kategorii teatrów szkół podstawowych

Tytuł LAUREATA przyznano:

1. Teatrzykowi "Z Bo-ku" ze Szkoły Podstawowej w Boninie za spektakl "W czasie deszczu dzieci się nudzą"
2. Szkolnemu Kołu Teatralnemu "Banda" z Gminnego Ośrodka Kultury w Tychowie za spektakl "Hej-ho! Etiudy nie na temat"


Wyróżniono:

1. Teatrzyk ruchu i śpiewu "BO NIE" ze Szkoły Podstawowej nr 2 Świnoujściu za spektakl " Koszmar na Karolcia"
2. Dziecięcy Zespół Teatralny "Warsztat" z Nowogardzkiego Domu Kultury za spektakl "Krzywa Bajka"
3. Teatr "Bajduły" ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Łobzie za spektakl "Chłopcy z żelaza"

 

W kategorii teatrów gimnazjalnych

Tytuł LAUREATA przyznano:

1. Zespołowi Teatralnemu "DECORUM" z Pałacu Młodzieży w Szczecinie za spektakl "Alicja"
2. Zespołowi Teatralnemu "Kurtyna II" z Gimnazjum nr 6 w Koszalinie za spektakl "Bunt czarownic"
Wyróżnienia:

1. Teatr Miniatura z Pałacu Młodzieży w Koszalinie za spektakl "Wypadek"
2. Zespół Teatralny z Ośrodka Kultury w Drawsku Pomorskim za spektakl "Pręcik".

 


W kategorii teatrów szkół ponadgimnazjalnych i teatrów dorosłych

Tytuł LAUREATA jury przyznało:

1. Zespołowi Teatralnemu z Ośrodka Kultury w Drawsku Pomorskim za spektakl "Kubuś, czyli uległość"
2. Młodzieżowemu Zespołowi Teatralnemu Trik ze Świdwińskiego Ośrodka Kultury za spektakl "Między niebem a ziemią"
3. Teatrowi "NIEMA" ze Stowarzyszenia Teatralnego "NIE MA" w Szczecinie za spektakl "Teatrzyk Zielona Gęś"
4. Teatrowi 6 i pół z Gryfińskiego Domu Kultury za spektakl "Ogłoszenie bezpłatne"
5. Teatrowi Uhuru z Gryfińskiego Domu Kultury za spektakl "Nic".

Wyróżnienia:

1. Zespół Teatralny Animi Orchestrae z IV Liceum Ogólnokształcącego w Szczecinie za spektakl "Tuwinalia"

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

WOJEWÓDZKIE PREZENSTACJE AMATORSKICH ZESPOLÓW TEATRALNYCH

Świdwin, 20-22.05.2011


Kat. I - teatry szkół podstawowych

Laureaci:

  • TEATRZYK RUCHU I ŚPIEWU ze Świnoujścia
  • Dziecięcy Teatr PROMYKI z Rusinowa
  • Teatrzyk Z BOKU z Bonina

Wyróżnienia:

  • Klasa III A ze Szkoły Podstawowej nr 10 w Szczecinie
  • Grupa Teatralna KOCHANE URWISY ze Szczecina
  • Koło Teatralne ze Szkoły Podstawowej w Sownie
  • Zespół Teatralny CZPELKI z Czaplinka
  • Teatrzyk TESPIEK z Gryfina
  • Zespół Teatralny ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Stargardzie Szczecińskim

 

Kat. II - teatry szkół gimnazjalnych

Laureaci:

  • Zespół Teatralny KURTYNA 2 z Koszalina
  • Grupa Teatralna ze Społecznego Ogniska Muzycznego w Koszalinie

Wyróżnienie:

  • Grupa Teatralna ELIPSA 2 z Polic

 

Kat. III - teatry szkół licealnych i dorosłych

Laureat:

  • Teatr KOD z Dębna

Wyróżnienia:

  • Teatr TRIK ze Świdwina
  • Zespół Teatralny z Drawska Pomorskiego
  • Teatr ELIPSA z Polic

 

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Etap miejski WOJEWÓDZKICH PREZENTACJI AMATORSKICH ZESPOŁÓW TEATRALNYCH

Zamek Ksiażąt Pomorskich w Szczecinie, 26.03.2011 r.

I. KATEGORIA: SZKOŁY PODSTAWOWE

Laureaci:
· Zespół KLASA IIA - Szkoła Podstawowa Nr 10 w Szczecinie
· Grupa Teatralna KOCHANE URWISY - Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Słabo Słyszących w Szczecinie

Wyróżnienia:
· Dziecięcy Teatrzyk Lalkowy TYGRYSEK - Dom Kultury Spółdzielni Mieszkaniowej „Wspólny Dom" w Szczecinie
· Koło Teatralne - Szkoła Podstawowa Nr 16 w Szczecinie


II. KATEGORIA: SZKOŁY GIMNAZJALNE

Laureaci:
· Zespół Teatralny - Gimnazjum Nr 10 w Szczecinie

Wyróżnienia:
· Grupa Teatralna AMABLES - Gimnazjum Nr 32 w Szczecinie
· Zespół Teatralny - Gimnazjum Nr 35 w Szczecinie


III. KATEGORIA: TEATRY MŁODZIEŻOWE I DOROSŁYCH

Laureat:
· Zespół Teatralny GARBATY ELEGANT - Liceum Ogólnokształcące Nr 9

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

WOJEWÓDZKI PRZEGLĄD AMATORSKICH ZESPOŁÓW TEATRALNYCH - ŚWIDWIN 23.05.2010 r.

1. KATEGORIA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
Laureaci:
Teatrzyk Z BO-KU z Bonina
Grupa teatralna SUPER PAKA z Dębna
Zespół teatralny MAŁOLAT z Gościńca
DZIECI ZE ŚWIETLICY w Bartkowie i Wołtyniu

Wyróżnienia:
Teatrzyk RROMYKI z Rusinowa
Teatr FONEM II z Nowogardu
Teatrzyk lalkowy TYGRYSEK ze Szczecina
Zespół CZAPELKI Z Czaplinka

2. KATEGORIA GIMNAZJA
Laureaci:
Teatr MINIATURA z Koszalina
Wyróżnienia:
INTEGRACYJNA GRUPA TEATRALNA z Recza
Teatr ARLEKIN z Korlina
Zespół KATHARSIS z Białogardu

3. KATEGORIA SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE
Laureaci:
Zespół teatralny TRIK ze Świdwina
Zespół teatralny z VI LO w Koszalinie
Teatr ELIPSA z Polic

Wyróżnień nie przyznano