Zamek Książąt Pomorskich w Szczecinie

Menu

Wojewódzki Konfrontacje Taneczne

WOJEWÓDZKIE KONFRONTACJE TANECZNE
9.06.2012 - Goleniowski Dom Kultury

W Przeglądzie wzięło udział 35 zespołów tanecznych, zakwalifikowanych w 14 powiatowych przeglądach województwa zachodniopomorskiego.


W kategorii wiekowej 7-10 lat spośród 12 zespołów, laureatami zostali:
1. „Sukces Team" - Szkoła Tańca „Sukces" przy SP Nr 7 w Szczecinie za układ „998" - inst.. Paulina Jarecka, Agnieszka Baginowska
2. „Shock Dance Kids" - Studio Tańca „Shock Dance" w Szczecinie za układ „Do You Love Me" - inst..Marta i Andrzej Kuźniccy
Wyróżnienie otrzymał: zespół taneczny „Szyk Dance" z Klubu Tańca „Szyk" przy Szkole Podstawowej nr 42 w Szczecinie za układ taneczny „Rozwinąć skrzydła" - inst.. Marzena Koszykowska

W kategorii wiekowej 11-15 lat tytułu laureata nie przyznano, natomiast spośród 13 zespołów, wyróżnienia otrzymali:
1. „Impact Pasja" - Studio Tańca Współczesnego „Impact" w Szczecinie za układ „Ptaki" - inst.. Dorota Gaweł
2. „Impuls" - Miejski Ośrodek Kultury w Policach - inst.. Iwona Kusa
3. „Reaktywacja" - Akademia Sportu i Tańca „Nemesis" w Chojnie za układ „Szpital obłąkanych" - inst.. Agnieszka Kucak
4. „Tarantule" - Gryficki Dom Kultury za układ „Na krawędzi" - inst.. Anna Argentati

W kategorii wiekowej powyżej 15 lat, spośród 10 zespołów, laureatami zostały następujące zespoły:
1. „Gest Duo" - Młodzieżowy Dom Kultury w Stargardzie za układ „Oceanidy" - inst.. Małgorzata Flas
2. „Szyk" - Klub Tańca „Szyk" w Szczecinie za układ „Jazz" - inst.. Marzena Koszykowska
3. „Shock Dance Seniors Team" - Studio Tańca „Shock Dance" w Szczecinie za układ „Swój Swiat..." - inst.. Marta i Andrzej Kuźniccy
Wyróżnienia otrzymały:
1. „Nigt Mares" - Gminne Centrum Integracji Społecznej i Profilaktyki w Dolicach - inst.. Krystian Glinka
2. „Flesz Dance I" - Nowogardzki Dom Kultury za układ „Zombie" - inst.. Agata Kubiak
3. „ADHD" - STS Studio „Steps" w Darłowie - inst.. Anna Dąbrowska


 

 

WOJEWÓDZKIE KONFRONTACJE TANECZNE - Nowogardzki Dom Kultury - 10.06.2011

Kategoria do 10 lat:

Laureaci:
Zespół Tańca MAŁY DYG - Szkoła Podstawowa w Postominie
Zespół Taneczny URWISY - Ośrodek Kultury i Sportu w Maszewie

Wyróżnienia:
Zespół Tańca Nowoczesnego AKCENCIK I - Studio Tańca „Pasja" w Koszalinie
Zespół Tańca RYTM MINI - Pałac Młodzieży PCE w Szczecinie
Zespół Taneczny IMPACT BAJKA - Szkoła Podstawowa nr 16 w Szczecinie
Zespół Taneczny IMPACT UŚMIECH - Szkoła Podstawowa nr 51 w Szczecinie

Kategoria do 15 lat:

Laureaci:
Klasy Baletowe - Szkoła Podstawowa nr 9 w Koszalinie
Zespół Taneczny EU4RYA - Wałeckie Centrum Kultury
Zespół Taneczny FLESZ DANCE II - Nowogardzki Dom Kultury

Wyróżnienia:
Studio Tańca Współczesnego IMPACT-KIDS - Dom Kultury „Wspólny Dom" w Szczecinie
Zespól Taneczny ADHD - Studio Tańca Steps w Darłowie
Zespół Taneczny MAŁA PASJA - Młodzieżowy Dom Kultury w Stargardzie
Zespół Tańca FINEZJA - Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Policach
Zespół Taneczny SZYK NOA - Klub Tańca „Szyk" przy Szkole Podstawowej nr 1 w Szczecinie

Kategoria powyżej 15 lat:

Laureaci:
Zespół Taneczny STOKROTKI - High Definition Dance Studio w Szczecinie
Zespół Taneczny APLAUZ I - Młodzieżowy Dom Kultury w Stargardzie
Zespół Taneczny ADHD JAZZ - High Definition Dance Studio w Szczecinie
Zespół Taneczny TECHNICAL FIGHTER - Sławieński Dom Kultury

Wyróżnienia:
Compania Baletowa MAXI - Miejski Ośrodek Kultury w Policach
Zespół Taneczny FLESZ DANCE I - Nowogardzki Dom Kultury
Zespół Taneczny MADE TO BATTLE - Środowiskowe Ognisko Wychowawcze Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Maszewie
Zespół Taneczny PASJA - Młodzieżowy Dom Kultury w Stargardzie

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

MIEJSKIE PREZENTACJE TANECZNE - Dom Kultury "Słowianin" w Szczecinie 11.04.2011

KATEGORIA DO 10 LAT

Laureaci:

  • Zespół Taneczny IMPACT BAJKA - Szkoła Podstawowa nr 16 w Szczecinie
  • Zespół Taneczny RYTM MINI - Pałac Młodzieży PCE w Szczecinie
  • Zespół Taneczny IMPACT UŚMIECH - Szkoła Podstawowa nr 51 w Szczecinie

Wyróżnienia:

  • Zespół Taneczny SWING PLUS - Szkoła Podstawowa nr 41 w Szczecinie
  • Zespół Tańca Nowoczesnego SUKCES KIDS - Szkoła Tańca „Sukces" w Szczecinie
  • Zespół Tańca Nowoczesnego SUKCEST TEAM - Szkoła Tańca „Sukces" w Szczecinie
  • Zespół Taneczny SWING JUNIOR - Szkoła Podstawowa nr 20 w Szczecinie
KATEGORIA DO 15 LAT

Laureaci:

  • Zespól Taneczny FLEKS JUNIOR - Studio Tańca Paa w Szczecinie
  • Zespół Taneczny SZYK NOA - Klub Tańca „Szyk" przy Szkole Podstawowej nr 1 w Szczecinie
  • Zespół Taneczny IMPACT-KIDS - Dom Kultury „Wspólny Dom" w Szczecinie

Wyróżnienia:

  • Zespół Tańca Nowoczesnego SUKCES BIT - Szkoła Tańca „Sukces" w Szczecinie
  • Zespół Taneczny SWING - Centrum „Swing" w Szczecinie
  • Zespół Tańca Nowoczesnego SUKCES JUMP - Szkoła Tańca „Sukces" w Szczecinie
  • Zespół Taneczny IMPACT ART. - Szkoła Podstawowa nr 16 w Szczecinie
  • Zespół Taneczny EFEKT - Pałac Młodzieży PCE w Szczecinie
KATEGORIA POWYŻEJ 15 LAT

Laureaci:

  • Zespół Taneczny ADHD JAZZ - High Definition Dance Studio w Szczecinie
  • Zespół Tańca Nowoczesnego SUKCES - Dom Kultury „Słowianin" w Szczecinie
  • Zespół Tańca STOKROTKI - High Definition Dance Studio w Szczecinie

Wyróżnienia:

  • Zespół Taneczny MISTERIUM - Klub Garnizonowy w Szczecinie
  • Studio Tańca Współczesnego IMPACT - Dom Kultury „Wspólny Dom" w Szczecinie

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

WOJEWÓDZKIE KONFRONTACJE TANECZNE - SZCZECIN 15.05.2010 r.

LAUREACI:
DO LAT 10

  • Zespół GEST MINI ze Stargardu Szczecińskiego
  • Zespół FLEKS MINI I ze Szczecina

DO LAT 15

  • Zespół Tańca AKCENT ze Szczecina

POWYŻEJ LAT 15

  • Zespół Tańca IMPULS z Polic
  • Zespół Tańca REVERS z Choszczna
  • Zespół Taneczny GEST ze Starogardu
  • Zespół Tańca DANCE MACABRE z Koszalina

 

WYRÓŻNIENIA:
DO LAT 10

  • Zespół Tańca MAŁY DYG z Postomina

DO LAT 15

  • Zespół FLESZ DANCE II z Nowogardu
  • Zespół Taneczny IMPULS z Polic
  • Zespół Taneczny IMPULS z Maszewa

POWYŻEJ LAT15

  • Teatr Tańca FIGIEL z Połczyna Zdroju
  • Zespól PASJA ze Stargardu Szczecińskiego