Zamek Książąt Pomorskich w Szczecinie

Menu

Ogólnopolski Przegląd Artystycznej Działalności Seniorów ARS

XV OGÓLNOPOLSKI PRZEGLĄD ARTYSTYCZNEGO RUCHU SENIORÓW
ELIMINACJE WOJEWÓDZKIE

Świdwin - 17.03.2012, Szczecin. 31.03.2012

Laureaci zakwalifikowaniu do Finału w Bydgoszczy:
Kat. Chór żeński: Żeński Zespół Chóralny KANON - Stowarzyszenie Uniwersytet Trzeciego Wieku w Szczecinie
Kat. Chór męski: Męski Zespół Wokalny CHWATY - Miejski Dom Kultury w Świnoujściu
Kat. Chór mieszany: Chór Mieszany KANTYLENA - Miejski Dom Kultury w Świnoujściu
Kat. Zespoły folklorystyczne: Zespół śpiewaczy SAMI SWOI - Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Wierzchowie
Kat. Kapela ludowa: Kapela Ludowa SWATY - Gminny Ośrodek Kultury w Będzinie
Kat. Zespół śpiewaczy: Zespół ECHO POMORZANKI - Białogardzka Spółdzielnia Mieszkaniowa
Kat. Inne: Teatr YES - Czaplinecki Ośrodek Kultury

Wyróżnienia:
Chór VIOLA - Gryficki Dom Kultury
Chór Seniorów MAGNOLIA - Dom Kultury SM „Wspólny Dom" w Szczecinie
Zespół Śpiewaczy JAGODY - Urząd Gminy w Świerzynie
Chór Seniora RAPSODIA - Ogólnopolskie Stowarzyszenie Seniora w Szczecinie
Zespół Śpiewaczy z Malechowa
Zespół Śpiewaczy KEJA - Miejski Dom Kultury w Świnoujściu
Zespół Śpiewaczy JANTAROWY KWIAT
Chór POGODNA JESIEŃ - Choszczeński Dom Kultury
Ludowy Zespół Śpiewaczy Seniorów ZACISZE - Koszalin
Zespół Śpiewaczy RECZANIE - Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Reczu
Zespół Śpiewaczy MIROSŁAWIACY
Zespół Taneczny ARABESKA - Stowarzyszenie Uniwersytety Trzeciego Wieku w Szczecinie
Zespół Folklorystyczny BALBINY - Miejski Ośrodek Kultury w Policach
Zespół Wokalno-Instrumentalny FALE - Międzynarodowy Dom Kultury w Międzyzdrojach
Zespół Śpiewaczy PLATERÓWKI - Gminny Ośrodek Kultury w Boleszkowicach
Janina Sitarz - Koszalin
Wiesława Szymaniak - Dom Kultury SM „Wspólny Dom" w Szczecinie

 

 

 

 

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

 

 

XIV OGÓLNOPOLSKI PRZEGLĄD ARTYSTYCZNEJ DZIAŁALNOŚCI SENIORÓW ARS - 08.04.2010 r.

Laureaci:

KABARET :

  • Kabaret Dwudziestolatek Stowarzyszenie Uniwersytet Trzeciego Wieku - Szczecin

SOLIŚCI:

  • Walentyna Napieralska - Klub Seniora „Zaciszę" Koszalin

ZESPOŁY FOLKLORYSTYCZNE:

  • Zespół Śpiewaczy „Jagody" - Urząd Gminy Świeszczyna

ZESPOŁY ŚPIEWACZE:

  • Zespół Śpiewaczy przy Klubie Seniora „Złota Jesień" w Siemyślu
  • Zespół śpiewaczy „Bursztyny" - Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna w Sianowie

KAPELE LUDOWE:

  • Kapela ludowa „Swaty" - Gminny Ośrodek Kultury w Będzinie
  • Kapela ludowa „Dębniacy" - Dębnowski Ośrodek Kultury

ZESPOŁY TANECZNE:

  • Zespół tańca nowoczesnego „Arabeska" - Klub Seniora przy Uniwersytecie Trzeciego Wieku w Szczecinie

Wyróżnienia:

  • Chór „Rapsodia" Szczecin
  • Zespół Śpiewaczy przy Klubie Seniora „Nestor" w Rosnowie
  • Zespół Śpiewaczy „Fale" - Międzynarodowy Dom Kultury w Międzyzdrojach
  • Zespół „Bryza" - Międzynarodowy Dom Kultury w Międzyzdrojach