Zamek Książąt Pomorskich w Szczecinie

Menu

Mały Konkurs Recytatorski - ELIMINACJE WOJEWÓDZKIE 5-6 kwietnia 2013 r. Zamek Książąt Pomorskich w Szczecinie, Piwnica przy Krypcie

Jury po wysłuchaniu wszystkich prezentacji postanowiło przyznać:

 

TYTUŁ LAUREATA:

  • w kategorii klas I-III:
    • Ewelinie Zawal ze Szkoły Podstawowej nr 10 w Szczecinie (ze wskazaniem do udziału w XXIII Ogólnopolskim Małym Konkursie Recytatorskim w Starachowicach),
    • Janowi Żołnierzów ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Choszcznie (ze wskazaniem do udziału w XXIII Ogólnopolskim Małym Konkursie Recytatorskim w Starachowicach),
    • Aleksandrze Szcześniak ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Stargardzie Szczecińskim,
    • Cezaremu Galińskiemu z Społecznej Szkoły Podstawowej im. Noblistów Polskich Społecznego Towarzystwa Społecznego w Szczecinie;

 

  • w kategorii klas IV-VI:
    • Kacprowi Milewskiemu ze Szkoły Podstawowej nr 10 w Szczecinie,
    • Jakubowi Kazubie ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Nowogardzie (ze wskazaniem do udziału w XXIII Ogólnopolskim Małym Konkursie Recytatorskim w Starachowicach),
    • Zuzannie Drogosz ze Szkoły Podstawowej nr 6 w Świnoujściu (ze wskazaniem do udziału w XXIII Ogólnopolskim Małym Konkursie Recytatorskim w Starachowicach),

 

  • w kategorii klas gimnazjalnych:
    • Jagodzie Lis z Publicznego Gimnazjum w Rąbinie (ze wskazaniem do udziału w VII Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim dla Gimnazjalistów pn. „Przebudzeni do Życia" w Bielsku Białej),
    • Emilii Hadrzyńskiej (z Gimnazjum w Chojnie (ze wskazaniem do udziału w VII Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim dla Gimnazjalistów pn. „Przebudzeni do Życia" w Bielsku Białej),
    • Wiktorii Rudzińskiej z Publicznego Gimnazjum w Połczynie-Zdroju;

 

oraz

WYRÓŻNIĆ:

 

  • w kategorii klas I-III: Dominika Kędzierskiego (Szkoła Podstawowa nr 6, Świnoujście), Julię Mazurkiewicz (Szkoła Podstawowa nr 1, Świdwin), Katarzynę Milczarek (Szkoła Podstawowa, Sławsko), Jakuba Orzechowskiego (Szkoła Podstawowa, Łasko) Juliana Patołę (Szkoła Podstawowa nr 1, Trzebiatów), Jakuba Turowskiego (Szkoła Podstawowa nr 1 Łobez), Jakuba Wojciechowskiego (Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 2, Goleniów), Dalię Aghmane (Szkoła Podstawowa nr 4, Stargard Szczeciński), Emanuela Bobrowskiego (Szkoła Podstawowa nr 8, Police) i Darię Górską (Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia, Szczecin);

 

  • w kategorii klas IV-VI: Sabinę Kwiecień (Szkoła Podstawowa, Stołeczna), Marię Nowakowską (Zespół Szkół, Świerczyna), Kornelię Przygodę (Szkoła Podstawowa, Karsibór), Katrinę Rucin (Szkoła Podstawowa nr 7, Szczecinek), Agatę Sachę (Szkoła Podstawowa nr 5, Wałcz), Maję Stołecką (Gryfiński Dom Kultury), Martę Wójtowicz (Szkoła Podstawowa nr 2, Łobez), Gabrielę Gałas (Szkoła Podstawowa nr 10, Szczecin), Michalinę Jakubiak (Szkoła Podstawowa nr 1, Stargard Szczeciński), Aleksandrę Jelińską (Szkoła Podstawowa, Chchry);

 

  • w kategorii klas gimnazjalnych: Małgorzatę Michalak (Pałac Młodzieży, Koszalin), Gabrielę Niewczas (Gimnazjum nr 6, Szczecin), Marię Pyrek (Gimnazjum nr 34, Szczecin), Karolinę Stachowiak (Zespół Szkół Muzycznych, Szczecin), Adriannę Trybulską (Gimnazjum, Grzmiąca), Michała Andrysiaka (Nowogardzki Dom Kultury), Jakuba Bateńczuka (Gimnazjum, Czaplinek), Annę Cieślar (Kamieński Dom Kultury), Barbarę Cybulską (Gimnazjum, Chwiram), Klaudię Hanusewicz (Gimnazjum w Czaplinku).