Zamek Książąt Pomorskich w Szczecinie

Menu

MAŁY KONKURS RECYTATORSKI – FINAŁ WOJEWÓDZKI

28-29.03.2014 r.

Klub „Delta" Miejskiego Ośrodka Kultury

kategoria: klasy I-III

LAUREACI:

  • Dalia Aghmane ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Stargardzie Szczecińskim
  • Emanuel Bobrowski ze Szkoły Podstawowej nr 8 w Policach
  • Cezary Galiński ze Społecznej Szkoły Podstawowej nr 1 Społecznego Towarzystwa Społecznego wSzczecinie (ze wskazaniem do udziału w XXIV Ogólnopolskim Małym Konkursie Recytatorskim wStarachowicach)
  • Michał Majewski ze Szkoły Podstawowej nr 35 w Szczecinie
  • Oliwia Sadowiak z Zespołu Szkół w Świerczynie
  • Aleksandra Szcześniak ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Stargardzie Szczecińskim
  • Celestyna Szulc z Gryfińskiego Domu Kultury
  • Ewelinia Zawal ze Szkoły Podstawowej nr 10 w Szczecinie (zewskazaniem do udziału w XXIV Ogólnopolskim Małym Konkursie Recytatorskim w Starachowicach)
  • Jan Żołnierzów ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Choszcznie

WYRÓŻNIENI:

  • Kaja Jaroszyńska ze Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi wPyrzycach
  • Marta Oświecimska ze Szkoły Podstawowej w Niechorzu
  • Kornel Szafran ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Nowogardzie
  • Nel Tarczyńska z Gryfińskiego Domu Kultury

kategoria: klasy IV-VI

LAUREACI:

  • Maciej Baczyński z Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Koszalinie
  • Wojciech Derwisz z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Świdwinie (ze wskazaniem do udziału w XXIV Ogólnopolskim Małym Konkursie Recytatorskim w Starachowicach)
  • Kinga Stachowiak ze Szkoły Podstawowej w Warszkowie
  • Aleksandra Walczak ze Szkoły Podstawowej nr 8 w Policach (ze wskazaniem do udziału w XXIV Ogólnopolskim Małym Konkursie Recytatorskim w Starachowicach)

WYRÓŻNIENI:

  • Matylda Godlewska ze Szkoły Podstawowej nr 56 w Szczecinie
  • Tomasz Lindner ze Szkoły Podstawowej nr 35 w Szczecinie
  • Julia Słowińska ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Gryficach
  • Maja Stołecka z Gryfińskiego Domu Kultury

 

kategoria: klasy gimnazjalne

LAUREACI:

  • Karina Giemza z Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Koszalinie (ze wskazaniem do udziału w VIII Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim dla Gimnazjalistów pn. „Przebudzeni do Życia" w Bielsku Białej)
  • Aleksandra Paprocka ze Świdwińskiego Ośrodka Kultury
  • Bartosz Pietruszka z Gimnazjum nr 10 w Szczecinie (zewskazaniem do udziału w VIII Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim dla Gimnazjalistów pn. „Przebudzeni do Życia" w Bielsku Białej)
  • Roksana Woźniak z Publicznego Gimnazjum w Kamieniu Pomorskim

WYRÓŻNIENI:

  • Katarzyna Dominiak za prozę z Miejskiego Domu Kultury w Świnoujściu
  • Michalina Jakubiak zGimnazjum nr 3 w Stargardzie Szczecińskim
  • Natalia Nafalska z Gimnazjum nr 16 wSzczecinie
  • Gabriela Prygiel z Gimnazjum Integracyjnego w Łobzie
  • Wiktoria Wencel z Gimnazjum nr 2 w Nowogardzie