Zamek Książąt Pomorskich w Szczecinie

Menu

WOJEWÓDZKIE PREZENTACJE AMATORSKICH ZESPOŁÓW TEATRALNYCH Świdwiński Ośrodek Kultury 16-18 maja 2014 r.

LAUREACI I WYRÓŻNIENI

WOJEWÓDZKIE PREZENTACJE AMATORAKICH ZESPOŁÓW TEATRALNYCH

Świdwiński Ośrodek Kultury ­- 16-18 maja 2014 r.

kategoria teatrów szkół podstawowych:

LAUREACI I°:

  • KLASA ARTYSTYCZNA III A, Szkoła Podstawowa nr 10 w Szczecinie, spektakl "Bajeczka o małpce" w reżyserii Teresy Popow
  • Zespół Teatralny WESOŁE MOLIKI, Biblioteka Publiczna w Złocieńcu, spektakl "Teatrzyk Zielona Gęś" w reżyserii Bartosza Kowalczyka,

LAUREACI II°:

  • Szkolne Koło Teatralne BANDA, Szkoła Podstawowa w Tychowie, spektakl "Podwórkowa ballada o rycerzu bez konia w roli głównej" w reżyserii Beaty Bekisz
  • Teatr BAJDUŁY, Szkoła Podstawowa nr 2 w Łobzie, spektakl "Pudło" w reżyserii Bożeny Wójtowicz

WYRÓŻNIENI:

  • Zespół teatralny Z BO-KU, Szkoła Podstawowa w Boninie, spektakl „Czary mary-kot" w reżyserii Anny Chojnackiej i Agnieszki Bartosik
  • Zespół Teatralny BAJKOLUDY,  ZSP Szkoła Podstawowa w Radowie Małym, spektakl „Dziewczynka z zapałkami" w reżyserii Barbary Chałki

 

kategoria teatrów szkół gimnazjalnych:

LAUREACI:

  • Teatr ELDORADO, Gimnazjum nr 4 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Noblistów Polskich w Stargardzie Szczecińskim, spektakl pt. „Potworny wujaszek, czyli scen kilka" w reżyserii Edyty Osenki
  • Zespół PIGMENT, Gminny Ośrodek Kultury w Ustroniu Morskim, spektakl "Sceny z trzech sióstr Czechowa" w reżyserii Katarzyny Stenzel
  • Grupa Teatralna BZIK, Dom Kultury "Klub Skolwin" w Szczecinie, spektakl "Dziób w dziób" w reżyserii Aleksandry Słowińskiej

WYRÓŻNIENI:

  • Grupa Teatralna AD HOC, Gimnazjum nr 3 w ZSM nr 2 w Wałczu, spektakl "Słowa słówka - czyli sztuka czy sztuczka?" w reżyserii Emilii Bogusz
  • Grupa Teatralna ARLEKIN, Zespół Szkół Społecznych w Korlinie, spektakl "Roma i Julian" w reżyserii Edyty Stachowskiej i Marty Maksymiuk Słowińskiej

 

kategoria teatrów szkół ponadgimnazjalnych i teatrów dorosłych:

LAUREACI:

  • Teatr ELIPSA, Miejski Ośrodek Kultury w Policach, spektakl "Pif, Paf" w reżyserii Aleksandry Słowińskiej

WYRÓŻNIENI:

  • Darłowski Teatr KOMEDIA. Darłowski Ośrodek Kultury, spektakl "Nasza klasa" w reżyserii Pawła Kozłowskiego
  • Grupa teatralna KLEPSYDRA, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Kaliszu Pomorskim, spektakl "Zza kurtyny czasu" w reżyserii Joanny Mączkowskiej