Zamek Książąt Pomorskich w Szczecinie

Menu

Newsletter

Najnowsze wydarzenia bezpośrednio na e-mail?
Zapisz swój adres na listę naszego Newslettera.

zapisz adresusuń adres

„Podróż po Operach Świata” Koncert charytatywny

Koncerty Miejsce: Zamek Książąt Pomorskich w Szczecinie, Sala Księcia Bogusława X (wejście B)

Wstęp: Bilety - cegiełki wstępu: 10 - 30 zł

Kiedy:
1. 28-01-2017 17:00 Sobota

„Podróż po Operach Świata" to koncert charytatywny z muzyką klasyczną, operową i operetkową zorganizowany dla Agnieszki Telickiej. Agnieszka w tym roku skończy 8 lat i choruje na nowotwór złośliwy - Chłoniaka Hodgkina. Dziewczynka jest w chwili obecnej w trakcie chemioterapii.

 

Podczas koncertu zabierzemy Państwa w podróż po operach świata. Usłyszą Państwo najpiękniejsze arie operowe w cudownej oprawie muzycznej. Wystąpią soliści Akademii Sztuki Wydziału Edukacji Muzycznej o kierunku wokalistyka, uczniowie z Wydziału Instrumentalnego Akademii Sztuki w Szczecinie oraz soliści i muzycy Opery na Zamku z towarzyszeniem pianistek - Agnieszki Barańskiej i Marty Gargały.

 

Podczas koncertu przeprowadzone będą również licytacje prac Szczecińskich Artystów, studentów z Wydziału Malarstwa i Nowych Mediów Akademii Sztuki.

 

Zakup cegiełki wstępu na koncert:

Po wejściu w link: https://docs.google.com/.../1BacJaqZxj6kv6jpgIsYccT0qRZO.../edit wybieramy sektor oraz ilość biletów.

Po potwierdzeniu miejsca przez organizatorów na podany adres e-mailowy osoba kupująca cegiełkę wysyła pieniądze na konto 18 2030 0045 1110 0000 0253 6040 (z dopiskiem rezerwacja biletu na koncert dla Agnieszki).

 

Po zaksięgowaniu wpłaty prześlemy do Państwa numer rezerwacji, który należy pokazać przy wejściu na salę koncertową w celu otrzymania cegiełki.

 

Koncert jest także początkiem akcji „Nakrętkomania dla Agnieszki".

 

Warto pomagać!

 

Wydarzenie organizowane jest przez Stowarzszenie PROGRESSUM we współorganizacji z Zamkiem Książąt Pomorskich, Collegium Salesianum i Akademią Sztuki w Szczecinie.

 

Słowa kluczowe: koncert

« Powrót do poprzedniej strony