Zamek Książąt Pomorskich w Szczecinie

Menu

Newsletter

Najnowsze wydarzenia bezpośrednio na e-mail?
Zapisz swój adres na listę naszego Newslettera.

zapisz adresusuń adres

Klub Komediowy „Impro”

Spektakle Inne propozycje Miejsce: Zamek Książąt Pomorskich w Szczecinie, Kino Zamek (wejście A, F)

Wstęp: bilety: 25 zł

Kiedy:
1. 27-10-2017 21:30 Piątek

Pierwsze powakacyjne spotkanie w Klubie Komediowym „Impro" już  27października (piątek) o godz. 21.30 w sali Kina „Zamek" (wejście A z dużego dziedzińca, I p.).

Biorąc pod uwagę miejsce - salę kinową, liczymy, że przytrafi nam się sytuacja, którą możecie podejrzeć w Ucieczce z kina "Wolność", albo Purpurowej róży z Kairu ;) Warto być wtedy z nami. A zatem uprzedźcie kontrolnie domowników, gdzie wychodzicie ;)

Wystąpi Grupa Improwizacji „Impro z Krypty".

Grupa Teatru Improwizowanego "Impro z Krypty" tworzy przedstawienia „tu i teraz". Dzięki współpracy z widownią na gorąco powstają „bachanalia bez wspomagania", które zdarzają się tylko raz i nigdy się nie powtórzą. Idąc do teatru po raz drugi na ten sam repertuarowy spektakl oglądacie po raz drugi to samo przedstawienie, które Wam się podobało. W impro jest zupełnie na odwrót, poza wspólnym mianownikiem: pozytywnej percepcji przedstawienia. Idąc po raz drugi, trzeci, piąty etc. na spektakl impro za każdym razem oglądacie zupełnie inne historie. I jeszcze jedna istotna rzecz. To Wy, widzownie b. często jesteście autorami pierwszego zdania scenariusza, na podstawie którego powstaje przedstawienie. To Wasze wizje i idee są kanwą dalszych historii, które rodzą się na Waszych oczach na deskach teatralnych.

 

Grupę Improwizacji „Impro z Krypty" tworzą aktorzy Teatru Pleciuga, Teatru Współczesnego w Szczecinie i Teatru Polskiego w Szczecinie, w skład której wchodzą m.in.:


- Wojciech Sandach
- Rafał Hajdukiewicz
- Paweł Niczewski
- Agata Kolasińska
- Marta Uszko
- Adam Kuzycz Berezowski
- Maciej Sikorski

- Tomasz Lewandowski (fortepian)

Improwizacja teatralna to sztuka tworzenia scen komediowych (krótkich lub długich form teatralnych) bez wcześniejszego przygotowania. Sceny w znacznej mierze opierają się o sugestie publiczności, co pozwala na stworzenie niepowtarzalnych, interaktywnych widowisk.

Słowa kluczowe: Impro

« Powrót do poprzedniej strony