Zamek Książąt Pomorskich w Szczecinie

Menu

Newsletter

Najnowsze wydarzenia bezpośrednio na e-mail?
Zapisz swój adres na listę naszego Newslettera.

zapisz adresusuń adres

Zamkowe Spotkania z Psychologią i Sztuką

Spotkania i wykłady Miejsce: Zamek Książąt Pomorskich w Szczecinie, Kino Zamek (wejście A, F)

Wstęp: bilety: 8 zł

Kiedy:
1. 12-12-2017 17:30 Wtorek

12.12.2017 (wtorek), godz. 17.30, Sala Kina „Zamek" (wejście A z dużego dziedzińca), bilety: 8 zł

Temat spotkania: Egzotyka, Miłość, Film

Michał J. Kawecki, psycholog terapeuta oraz Anita Agnihotri będą rozmawiać o sztuce życia, dialogu kultur, miłości, nadziei i nieprzewidywalności ludzkich losów.
Anita Agnihotri urodziła się w miejscowości Shahjehanpur w Północnych Indiach. W roku 1973 uzyskała tytuł Miss Indii. Od 35 lat mieszka w Szczecinie. Z wykształcenia jest filologiem anglistyki, z zawodu restauratorką. Jej pasją jest czytanie, zwłaszcza o historii i kulturze Indii. Historia jej życia i miłości jest kanwą pierwszej polsko-bollywoodzkiej produkcji filmowej, w której udział wezmą m.in. Maja Ostaszewska, Robert Więckiewicz i Maciej Musiał. Film będzie emitowany w Polsce oraz m.in. w Rosji, Czechach, Słowacji i Indiach. Premiera wstępnie jest planowana na przyszły rok. Pewne jest, że odbędzie się w Szczecinie.

Oprawa muzyczna: Robert Jarzębski - instrumentalista grający przede wszystkim na gitarze ale również na innych instrumentach takich jak: harfolina, misy dźwiękowe, kalimba, duduk, djembe Komponuje m. in. muzykę etniczną i relaksacyjną. Grał m.in. w Quintecie Marka Kazany, we wspólnym koncercie z Bobbym McFerrinem oraz jako wieloletni członek zespołu Sklep z Ptasimi Piórami. Aktualnie współpracuje również z Teatrem Polskim w Szczecinie jako muzyk w spektaklach: Magia Obłoków, Opera za trzy grosze i Hamlet we wsi Głucha Dolna. Gra w zespołach Serre M'mharry, Bossa na Boca, Cafe Jazz Trio oraz współpracuje z Justyną Sawicką finalistką Must Be the Music.

Prowadzenie: Michał J. Kawecki, twórca i gospodarz Zamkowych Spotkań z Psychologią i Sztuką.

Słowa kluczowe: Zamkowe Spotkania z Psychologią i Sztuką

« Powrót do poprzedniej strony