Zamek Książąt Pomorskich w Szczecinie

Menu

Newsletter

Najnowsze wydarzenia bezpośrednio na e-mail?
Zapisz swój adres na listę naszego Newslettera.

zapisz adresusuń adres

Szczeciński Salon Poezji

Spotkania i wykłady Miejsce: Zamek Książąt Pomorskich w Szczecinie

Wstęp: wstęp wolny - bezpłatne wejściówki do odbioru w Centrum Informacji Kulturalnej i Turystycznej (wejście I), od godz. 17.00 w dniu wydarzenia, liczba miejsc ograniczona.

Kiedy:
1. 28-03-2019 17:30 Czwartek

Szczeciński Salon Poezji

28.03.2019 (czwartek), godz. 17.30, Hol Wschodni (wejście A, parter), wstęp wolny - bezpłatne wejściówki do odbioru w Centrum Informacji Kulturalnej i Turystycznej (wejście I), od godz. 17.00 w dniu wydarzenia, liczba miejsc ograniczona.

 

Edyta Łukaszewska czyta poezje Julii Hartwig, Anny Świrszczyńskiej i Papuszy (Bronisławy Wajs)

 

Edyta Łukaszewska - aktorka teatralna, filmowa i serialowa, absolwentka Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie, od 2002 r. jest w zespole Teatru Nowego w Poznaniu.

 

Pracowała z takimi reżyserami jak: Krystyna Janda, Wojciech Smarzowski, Jerzy Stuhr, Mikołaj Grabowski, Jacek Borcuch, Agata Duda-Gracz. Znana widzom z seriali: „M jak miłość", „Wydział zabójstw", „Kasia i Tomek", „Na Wspólnej", „Ucho Prezesa". Nagrodzona na X Międzynarodowym Festiwalu Teatralnym BOSKA KOMEDIA w Krakowie (2017) za najlepszą rolę kobiecą w spektaklu „Będzie pani zadowolona, czyli rzecz o ostatnim weselu we wsi Kamyk"

 

Prowadzenie: Michał J. Kawecki, twórca i gospodarz Szczecińskiego Salonu Poezji.

Słowa kluczowe: spotkanie

« Powrót do poprzedniej strony