Zamek Książąt Pomorskich w Szczecinie

Menu

Newsletter

Najnowsze wydarzenia bezpośrednio na e-mail?
Zapisz swój adres na listę naszego Newslettera.

zapisz adresusuń adres

Teatr

W związku z dużym zainteresowaniem zamkowymi spektaklami, zwłaszcza przedstawieniami dla najmłodszych widzów, sugerujemy wcześniejszą rezerwację biletów.

 

Aktualne informacje o dostępności biletów oraz rezerwacje: kasa w skrzydle wschodnim (wejście A, I p.), tel. 91 434 83 65, czynna od wtorku do niedzieli w godzinach: 10.00 - 18.00. Dodatkowo kasa jest czynna do czasu rozpoczęcia spektakli teatralnych.

 

Rezerwacje biletów: odbiór zarezerwowanych biletów musi nastąpić w ciągu czterech dni od momentu rezerwacji, ale nie później niż 4 dni przed datą danego wydarzenia.

 

Na wybrane wydarzenia zapraszamy do zakupów biletów przez internet pod linkiem - BILETY ONLINE >>>

Aktualności kulturalne - Spektakle

Spektakle Edukacja ARA Warsztaty aktorskie: Method Acting 15-06-2019 - 16-06-2019

Uwaga! Warsztaty, z przyczyn niezależnych od organizatora, odbędą się w innym terminie (o nowym terminie poinformujemy na profilu fb oraz na stronie zamek.szczecin.pl). Przepraszamy za zmiany w programie. ...

Czytaj więcej »

Dla dzieci Spektakle Edukacja Czytanie Legend Pomorskich 30-06-2019 - 25-08-2019

Oferta historyczno-teatralna adresowana do całych rodzin, z głównym nastawieniem na edukację dzieci. Czytanie legend, głównie związanych z dynastią Gryfitów, przez aktorów scen szczecińskich, połączone jest z krótkimi zajęciami interaktywnymi ...

Czytaj więcej »

« Poprzednia1Następna »