Dane kontaktowe

 

Zamek Książąt Pomorskich w Szczecinie

ul. Korsarzy 34
70-540 Szczecin

NIP 851-020-72-76

tel.

+48 91 434 83 11 (sekretariat)
+48 91 434 83 00 (centrala)
+48 91 434 83 01 (centrala)

faks

+48 91 434 79 84

email

zamek@zamek.szczecin.pl

Administracja

Barbara Igielska

Dyrektor





Wiesław Lewoc

Zastępca Dyrektora

Wioleta Słoka

Zastępca Dyrektora

Ryszard Chwastek

Inspektor Ochrony Danych Osobowych

email

iod@zamek.szczecin.pl

Olga Jarmołowska

Główny Księgowy

tel.

+48 91 434 83 18

email

ksiegowosc@zamek.szczecin.pl

Monika Adamowska

Rzecznik prasowy

tel.

+48 91 434 83 42

faks

+48 91 434 79 84

email

rzecznik@zamek.szczecin.pl

Dział Administracji

tel.

+48 91 434 83 37-38

faks

+48 91 434 79 84

email

administracja@zamek.szczecin.pl

Biuro Promocji

tel.

+48 91 434 83 35

faks

+48 91 434 79 84

email

promocja@zamek.szczecin.pl

Pracownia Konserwacji Dzieł Sztuki

tel.

+48 91 434 83 43

faks

+48 91 434 79 84

email

zamek@zamek.szczecin.pl

Działy artystyczne

Dział Imprez Artystycznych

tel.

+4891 434 83 29-21

faks

+48 91 434 79 84

email

imprezy@zamek.szczecin.pl

Dział Edukacji Artystycznej

tel.

+4891 434 83 24-28

faks

+48 91 434 79 84

email

edukacja@zamek.szczecin.pl

Dział Wystaw Artystycznych

tel.

+48 91 434 83 46 (kierownik dz. wystaw)
+48 91 434 83 47-48

faks

+48 91 434 79 84

Zachodniopomorski Fundusz Filmowy

tel.

+48 91 434 83 52

faks

+48 91 434 79 84

email

zff@zamek.szczecin.pl

Kino Zamek

tel.

+48 91 434 83 34

faks

+48 91 434 79 84

email

kino@zamek.szczecin.pl

Teatr Piwnica przy Krypcie

tel.

+48 91 434 83 52

faks

+48 91 434 79 84

email

teatr@zamek.szczecin.pl