21-05-2021 / Kino Zamek

Kino Zamek rusza już 21 maja!

Po kilkutygodniowej przerwie swoją działalność wznawia szczecińskie Kino Zamek. Od 21 maja na zamkowym ekranie będzie można obejrzeć wiele znakomitych filmów. Bilety są już w sprzedaży.

Kino Zamek powraca wraz z kilkoma znakomitymi i nagradzanymi propozycjami. Już 21 maja zapraszamy na dwa filmy nagrodzone w tym roku Oscarami. „Na rauszu” z Madsem Mikkelsenem to zdobywca Nagrody Akademii dla najlepszego filmu międzynarodowego, dodatkowo nominowany za reżyserię Thomasa Vinterberga. Animacja „Co w duszy gra” przyniosła studiu Disney’a i firmie Pixar Oscary dla najlepszej pełnometrażowej animacji oraz za muzykę.

Niedługo potem na ekranie Kina Zamek będzie można oglądać: znakomity i poruszający „Sound of Metal”, mocną i odważną „Obiecującą. Młodą. Kobietę.”, wzruszające „Minari”, animowane i oryginalne „Zabij to i wyjedź z tego miasta”, rodzime i niezależne „Proste rzeczy” oraz oczekiwany przez wielu widzów „Nomadland”, który zdobył w tym roku najważniejsze Oscary.

W obecnym reżimie sanitarnym na pojedynczy seans do Kina Zamek może być sprzedanych maksymalnie 25 biletów. Pokazy odbywać mogą się przy zachowaniu oficjalnych środków bezpieczeństwa, konieczna więc będzie dezynfekcja rąk, noszenie maseczek i zakaz spożywania posiłków.

Bilety na seanse są już w sprzedaży i można je znaleźć na: http://bilety.zamek.szczecin.pl/

Pełny repertuar Kina Zamek: https://zamek.szczecin.pl/wydarzenia/kino/

Miejsce

sala Kina Zamek

Bilety