Zamek Książąt Pomorskich

Zapraszamy do internetowego sklepu Zamku!

Zapraszamy do internetowego sklepu Zamku!

Czekoladowe mecyje o wyjątkowych smakach, unikatowe lalki dekoracyjne, najnowsze wydawnictwa – to tylko niektóre pamiątki, które można nabyć w naszym sklepie internetowym.

Z pewnością znajdziesz tu kilka pomysłów na oryginalny prezent  jak np. skarpetki-ciżmy czy unikatowe zamkowe smakołyki: Mecyje Sydonii (z czarnym bzem) oraz Mecyje Bogusława X (z orzechami laskowymi) i Mecyje Anny Jagiellonki (z płatkami róży).

W zamkowym sklepie internetowym można nabyć też m.in. kubki, foldery historyczne, wystawowe i inne wydawnictwa. Dla pasjonatów historii Szczecina i nie tylko, mamy najnowsze wydawnictwo, pierwszy tom zamkowej monografii „Karty z dziejów zamku książęcego w Szczecinie”. Kolekcjonerom z pewnością przypadną do gustu lalki inspirowane książętami pomorskimi: Bogusław, Anna, Erdmuta i Jan Fryderyk a także limitowana edycja rocznicowych lalek gałgankowych nawiązujących do postaci Anny Jagiellonki i Bogusława X. Zarówno czekolady jak i lalki zostały wykonane na specjalne zamówienie Zamku.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą sklepu – PRZEJDŹ DO SKLEPU  

Miejsce

Bilety