28-05-2019 / CHR Galaxy i ZKP

Wspólny projekt Zamku
i CHR Galaxy

Zamek Książąt Pomorskich w Szczecinie i CHR Galaxy podpisały list intencyjny w sprawie współpracy – organizacji wydarzeń kulturalnych i rozrywkowych oraz promocji kultury wysokiej.

We wtorek 28 maja list intencyjny w tej sprawie podpisali: Monika Gogacz, Dyrektor CHR Galaxy, Wojciech Gepner, Community Director EPP, Barbara Igielska, Dyrektor Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie i Wiesław Lewoc, Zastępca Dyrektora Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie.

Od września w jedną niedzielę w miesiącu w CHR Galaxy Zamek organizował będzie wydarzenia kulturalne m. in. imprezy dla całych rodzin, koncerty, spektakle dla dzieci, wystawy i spotkania.

Galaxy zyska interesującą ofertę kulturalną na wysokim poziomie, a Zamek zaprezentuje się również tym, którzy dotąd chodzili wyłącznie do galerii handlowych – przekona ich, że warto odwiedzać również zamkowe galerie i przychodzić na wydarzenia kulturalne w Zamku.

List intencyjny podpisany został podczas konferencji z udziałem dziennikarzy szczecińskich mediów. Podczas konferencji dziennikarze i klienci centrum Galaxy usłyszeli koncert w wykonaniu Artes Duo w składzie: Małgorzata Janaszek (wiolonczela) i Andrzej Janaszek (fortepian). Konferencję i koncert poprowadził Andrzej Wątorski.

 

Miejsce

CHR Galaxy, aleja Wyzwolenia 18-20, Szczecin

Bilety

Wstęp wolny