08-09-2020 / GODZ.20:30 / Zamek Książąt Pomorskich

Eden

Eden

8 września (wtorek)
Duży Dziedziniec Zamku Książąt Pomorskich
godz. 20:30
Bilety: 5 zł

  • dramat muzyczny, Francja 2014 (131 min)
  • Reżyseria Mia Hansen-Love
  • Obsada: Greta Gerwig, Vincent Lacoste, Golshifteh Farahani, Laura Smet, Pauline Etienne, Vincent Macaigne, Roman Kolinka

Paul jest młodym paryskim DJ-em, który rozpoczyna karierę w tym samym czasie co duet Daft Punk. Żyje pełną piersią. Muzyka jest dla niego wszystkim – jedyną miłością, prawdziwą pasją, sposobem na zabawę i spełnienie. Na fali popularności nowego klubowego brzmienia szybko zyskuje rozgłos, a jego życie zmienia się w nieustająca imprezę. Po latach Paul wciąż nie widzi świata poza muzyką, jednak świat muzyki przestał go zauważać…
Nagrodzona w Cannes i wyróżniona na najważniejszych festiwalach, francuska reżyserka Mia Hansen-Love przedstawia przejmującą i elektryzującą opowieść o ludziach, których muzyka klubowa portretuje lepiej niż jakiekolwiek inne wydarzenie.


Film wyświetlany będzie w plenerze. W przypadku złych warunków atmosferycznych, zastrzegamy sobie prawo do odwołania seansu.

Wszystkich widzów obowiązuje wypełnienie oświadczenia o stanie zdrowia oraz przestrzeganie regulaminu uczestniczenia w wydarzeniach plenerowych. Oświadczenie dostępne jest zarówno w wersji elektronicznej (poniżej),  jak i papierowej (w punkcie kasowym CIKiT).

Oświadczenie o stanie zdrowia – pobierz (docx)

Regulamin uczestniczenia w wydarzeniach plenerowych – pobierz (PDF)

Zasady obsługi zwiedzających Centrum Informacji Kulturalnej i Turystycznej – pobierz (PDF)

Regulamin obiektu – pobierz (PDF)

Miejsce

Zamek Książąt Pomorskich w Szczecinie

Bilety

Dorośli
miejsca standardowe 5 zł
Kup online