04-02-2023

Silent Love

W CYKLU: POLSKI DOKUMENT W KINIE ZAMEK W SZCZECINIE

SILENT LOVE

WYDARZENIE SPECJALNE I SPOTKANIE Z REŻYSEREM
4 lutego (sobota), godz. 19:00

Kino Zamek

Bilety: 18 zł (ulgowe 16 zł)

dokumentalny, Polska 2021 (75 min)
Reżyseria Marek Kozakiewicz

Po śmierci mamy 35-letnia Agnieszka decyduje się wziąć pod opiekę swojego nastoletniego brata Miłosza. Zaczyna pełnić rolę zarówno jego mamy, jak i taty. Musi udowodnić przed sądem i urzędnikami, że nadaje się na prawnego opiekuna dla swojego brata. Jest jednak coś, co przed nim ukrywa — to jej wieloletnia relacja z Mają. Na naszych oczach buduje się nowa, niekonwencjonalna rodzina w konserwatywnym otoczeniu małej, polskiej wsi.

“Silent Love” to subtelna i czuła opowieść o sile rodziny, o przyjmowaniu nowych ról i redefiniowaniu starych; o tym, że mając odwagę kochać, musimy zmierzyć się ze swoimi lękami.

Film zwyciężył w 2022 roku w Konkursie Polskim i Konkursie Debiutów na Millenium Docs Against Gravity i był pokazywany na wszystkich najważniejszych festiwalach kina dokumentalnego: Hot Docs, Visions du Reel, Dok Leipzig (nagroda dla Najlepszego Filmu z Europy Wschodniej), IDFA.

Seansowi filmu „Silent Love” towarzyszyć będzie spotkanie z reżyserem Markiem Kozakiewiczem, które poprowadzi Krzysztof Spór z Kina Zamek.

Na plakacie widać dwie twarze, są nałożone na siebie i półprzezroczyste, na kolorowym tle.

Miejsce

Kino Zamek

Bilety

Dorośli
miejsca standardowe 18 zł
Dzieci
miejsca standardowe 16 zł
Kup online

Bilety także do nabycia

  • Centrum Informacji Kulturalnej i Turystycznej (wejście I z Dziedzińca Menniczego), tel. 91 48 91 630, czynne od poniedziałku do niedzieli w godzinach 10.00-18.00.
  • Kasa w skrzydle wschodnim (wejście A z Dużego Dziedzińca, I p.), tel. 91 434 83 65, czynna na godzinę przed rozpoczęciem seansu.

Dodatkowe Informacje

Seans odbywa się w Kinie Zamek, które znajduje się na Dużym Dziedzińcu, wejście A, I piętro.