18-05-2021 / Zamek Książąt Pomorskich

XIII Konkurs ZFF Pomerania Film. Ostatni tydzień na zgłoszenia!

Zgłoszenia do XIII Konkursu ZFF Pomerania Film do 18 maja 2021

Do 18 maja 2021 można zgłaszać projekty w ramach XIII Konkursu na wsparcie produkcji filmowej z Zachodniopomorskiego Funduszu Filmowego Pomerania Film. Do rozdysponowania jest 600 tysięcy złotych, a donatorami funduszu są Województwo Zachodniopomorskie, Miasta Szczecin i Koszalin.

 

Zachodniopomorski Fundusz Filmowy Pomerania Film utworzono w 2009 roku dzięki współpracy Województwa Zachodniopomorskiego, Miasta Szczecin i Miasta Koszalin, a jego celem jest wspieranie produkcji filmowych związanych z województwem zachodniopomorskim, które mogą przyczynić się do kulturalnej, turystycznej i gospodarczej promocji regionu, ze szczególnym uwzględnieniem Miast Szczecin i Koszalin. Do 2020 roku Zachodniopomorski Fundusz Filmowy Pomerania Film dofinansował ponad 100 produkcji na kwotę około 5 milionów złotych.

 

Do Konkursu zgłaszane mogą być projekty filmów fabularnych, dokumentalnych, animowanych, etiud, seriali oraz innego rodzaju produkcji filmowej. Regulamin Konkursu, nowy formularz aplikacyjny oraz wszystkie niezbędne dokumenty znaleźć można na stronie internetowej ZFF Pomerania Film mieszczącej się pod adresem www.pomeraniafilm.pl

 

 

Od tego roku organizatorzy Konkursu zachęcają wnioskodawców do zwrócenia szczególnej uwagi na zrównoważoną produkcję filmową. Na stronie internetowej ZFF Pomerania Film znaleźć można informacje przybliżające zasady działania green filmingu.

 

Wnioski aplikacyjne należy składać do 18 maja 2021 roku zarówno w wersji elektronicznej, jak i papierowej:

 • Wniosek wraz z załącznikami w formie elektronicznej powinien zostać przesłany na adres zff@zamek.szczecin.pl
 • Wnioski w wersji papierowej należy składać w siedzibie Instytucji: Zamek Książąt Pomorskich w Szczecinie, ul. Korsarzy 34, 70-540 Szczecin z dopiskiem Zachodniopomorski Fundusz Filmowy Pomerania Film, w godzinach jej urzędowania, czyli 7:30-15:30 lub dostarczyć przesyłką pocztową rejestrowaną lub za pośrednictwem kuriera.
 •  

  Kontakt do organizatorów XIII Konkursu ZFF Pomerania Film:

  ZACHODNIOPOMORSKI FUNDUSZ FILMOWY POMERANIA FILM

  Zamek Książąt Pomorskich w Szczecinie

  ul. Korsarzy 34

  70-540 Szczecin

  +48 91 434 83 52 | +41 91 434 83 34

  zff@zamek.szczecin.pl

  www.pomeraniafilm.pl

Miejsce

Zamek Książąt Pomorskich w Szczecinie

Bilety