05-05-2023

Koncert zespołów House of Death, The Bullseyes

KONCERT ZESPOŁÓW HOUSE OF DEATH, THE BULLSEYES

5 maja (piątek), godz. 18:00

Duży Dziedziniec

Wstęp wolny

HOUSE OF DEATH to zespół grający ciężkiego rocka założony w marcu 2019 roku. Na czele tej doskonałej hardrockowej machiny niezmiennie stoi charyzmatyczny Juan Carlos Cano z Meksyku, a skład uzupełniają: gitarzyści Jarek Chilkiewicz z grupy Piotra Cugowskiego i Adam Bielczuk z Anti Tank Nun. Na basie gra lider legendarnego Quo Vadis – Tomasz „Skaya” Skuza. „Maszynę do robienia grzmotu” obsługuje niepowtarzalny Szymon „Sajmon” Synówka (My Riot).

Na koncercie w Zamku House of Death zaprezentuje prapremierowo materiał z nadchodzącego, drugiego albumu “Into The Fire” i utwory z doskonale przyjętego debiutu “Midnight Special”.

 

THE BULLSEYES – zwycięzcy Jarocińskich Rytmów Młodych 2022 i finaliści nagrody SANKI Gazety Wyborczej, „gorącokrwisty rockowy duet” z wielkopolskiego Leszna.

Darek Łukasik na gitarze, Mateusz Jarząbek na perkusji, wspólnie pragną „skrócić dystans i otulić świat muzyką, która czerpie jednocześnie z garażowego rocka i zwięzłej, futurystycznej produkcji”. Rezultatem jest kompaktowe rockowe brzmienie z punkowym duchem, które zaopatruje przyspieszający świat w intensywne bodźce. Czerwona tarcza w logo zespołu idealnie prezentuje ich muzyczną misje. Bez wypełniaczy, do celu, z olbrzymią dawką energii. Do tego hiperbolizowane teksty bazujące na obserwacjach psychologicznych, niejednokrotnie oprawione wyjątkowym poczuciem humoru. Muzycznie The Bullseyes przypadnie do gustu fanom twórczości Twenty One Pilots, The Black Keys, Arctic Monkeys, Jack White, Gorillaz, The Beatles, Nirvana czy Måneskin.

Miejsce

Zamek Książąt Pomorskich w Szczecinie

Bilety