13-04-2024

Koncert zespołu TriOssia

KONCERT ZESPOŁU TRIOSSIA

13 kwietnia (sobota), godz. 18:00
Sali Anny Jagiellonki
Bilety: 55 zł

W programie koncertu znajdą się utwory takich kompozytorów jak J.S Bach, E. Grieg, I. Stravinsky, K. Penderecki oraz M. Martinez.

TriOssia to trio akordeonowe składające się z absolwentów Królewskiej Duńskiej Akademii Muzycznej. Mimo krótkiej działalności koncertowali już w znanej sali koncertowej Wigmore Hall w Londynie, w Pierre Boulez Saal w Berlinie, a także w Danii i w Polsce. W 2022 roku byli pierwszym zespołem akordeonowym, który dostał się do finału przesłuchań agencji YCAT w Londynie.

José Valente
Jako solista występował z Orkiestrą Symfoniczną Gulbenkiana i zdobył pierwszą nagrodę na jednym z najbardziej prestiżowych Konkursów Akordeonowych w Castelfidardo. Czynnie koncertuje jako solista oraz kameralista z zespołem muzyki nowej Remix Ensemble.

Dawid Rydz
Solista i kameralista. Występował w ponad 15 krajach, jest laureatem ponad 30 nagród na Konkursach Międzynarodowych. Od 2017 roku prowadzi czynną działalność pedagogiczną, będąc zapraszanym na masterclassy oraz do Jury Konkursów Międzynarodowych.

Flemming Valmundsson
Muzyk, kompozytor oraz aranżer. Zdobył pierwszą nagrodę w Konkursie Młodych Solistów na Islandii oraz miał okazję występować jako solista z Filharmonią Narodową Islandii.

Miejsce

Zamek Książąt Pomorskich w Szczecinie

Bilety

Dorośli
miejsca standardowe 55 zł
Kup online