23-06-2021 / GODZ.21:00 / Zamek Książąt Pomorskich

Łukasz REKS z zespołem – koncert

środa jazZamek
Koncert Łukasza REKSA z zespołem

23 czerwca (środa), godz. 21:00

Duży Dziedziniec

Bilety 25 zł

Łukasz REKS to utalentowany wokalista i songwriter. Jest absolwentem wokalistyki jazzowej na Akademii Muzycznej w Gdańsku, studiował także w Conservatorium van Amsterdam. Brał udział w projekcie Mozaika – Impresje Adama Bałdycha, śpiewał w trójmiejskim chórze NoSaints, koncertował z zespołem Tribute to Justin Timberlake.

W 2019 roku ukazał się jego debiutancki album “EP”. Promujący wydawnictwo singiel „Stan Lękowy” szybko spotkał się z uznaniem słuchaczy. Artysta najlepiej odnajduje się w muzyce jazzowej, soulowej i funky.

Łukaszowi REKSOWI towarzyszyć będzie zespół w składzie: Dominik Kisiel – piano, Mateusz Jaremko – gitara, Michał Szumiejko – gitara basowa, Mikołaj Stańko – perkusja. 

Podczas koncertu, który będzie utrzymany w klimacie jazzowo/soulowym, usłyszymy autorskie utwory z pierwszej płyty „EP” oraz najnowszy, jeszcze nie publikowany materiał. Nie zabraknie miękkich dźwięków i jazzowych solówek.

Koncert odbędzie się w ramach nowego cyklu środa jazZamek. To propozycja dla wielbicieli jazzu, a także dla odkrywców nieprzeciętnych brzmień z dawką zupełnie nowej, świeżej energii. Niezapomniane wrażenia wznieci mieszanka dobrej muzyki, letniego wieczoru i ujmującego otoczenia pod zamkową wieżą.

Miejsce

Zamek Książąt Pomorskich w Szczecinie, Dziedziniec Menniczy

Bilety

Dorośli
miejsca standardowe 25 zł
Kup online

Bilety także do nabycia

  • Kasa w skrzydle wschodnim (wejście A z Dużego Dziedzińca, I p.), czynna od wtorku do niedzieli w godz. 10:00-18:00.
  • tel. 91 434 83 65

Dodatkowe Informacje

Wydarzenie odbędzie się z zachowaniem obowiązujących aktualnie zasad reżimu sanitarnego.