30.04 - 31.12 / Zamek Książąt Pomorskich

Konkurs fotograficzny

Konkurs fotograficzny. 75-lecie polskiego Pomorza z Zamkiem w tle

Wszystkich fotografujących, zarówno profesjonalistów jak i amatorów, serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w tematycznym konkursie fotograficznym „75-lecie polskiego Pomorza z Zamkiem w tle”. Tematyka zgłaszanych prac konkursowych powinna koncentrować się wokół dziejów Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie po 1945 r. Prace mogą przedstawiać cały obiekt, jak też fragmenty czy zamkowe detale – liczy się oryginalne i niebanalne spojrzenie na temat konkursu. Organizatorem konkursu jest Zamek Książąt Pomorskich wraz z Fotoklubem Zamek.

Jednocześnie oczekujemy również na pamiątkowe zdjęcia Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie, które poza Konkursem zostaną pokazane na stronie internetowej Organizatora www.zamek.szczecin.pl.

Spośród nadesłanych prac Jury wyłoni laureatów i przyzna nagrody:

  • 1 miejsce – aparat fotograficzny
  • 2 miejsce – statyw fotograficzny
  • 3 miejsce – tablet graficzny
  • 3 wyróżnienia – dyski zewnętrzne

Termin nadsyłania prac upływa 30 czerwca 2020 r., a ogłoszenie listy laureatów nastąpi po 15 września 2020 r. na stronie internetowej www.zamek.szczecin.pl w zakładce „Konkurs fotograficzny”. Szczegółowe informacje i zasady uczestnictwa w konkursie znajdują się w poniższym regulaminie:

Pobierz Regulamin Konkursu (PDF)
Pobierz Kartę Zgłoszenia do konkursu (PDF)

Miejsce

Zamek Książąt Pomorskich w Szczecinie

Bilety

Darmowe bilety