11-07-2021 / GODZ.16:00 / Zamek Książąt Pomorskich

Grupa Muzyczna RRJ – koncert

Zamkowe Lato Artystyczne 2021

GRUPA MUZYCZNA RRJ

11 lipca (niedziela), godz. 16:00

Duży Dziedziniec, bilety: 10 zł i 5 zł ulgowy

Muzyczne wspomnienie wokalistki Małgorzaty Jarmoc. Nowy projekt muzyczny Wojciecha Rapy ma w swoim repertuarze głownie jazzujące, swingujące przeboje rodzimej i amerykańskiej sceny muzycznej, w tym słynne motywy filmowe z produkcji polskich i zagranicznych. Wszystkie utwory opracowane są w nowych aranżacjach i z pewnością zabiorą słuchaczy w muzyczną sentymentalną podróż. Podczas koncertu nie zabraknie własnych kompozycji muzyków RRJ. Zespół wystąpi w składzie: Wojtek Rapa (śpiew, gitary), Jarosław Rapa (śpiew, gitary/bas) i Przemysław Raminiak (instrumenty klawiszowe).

Wojciech Rapa – wokalista, gitarzysta, basista, kompozytor, dziennikarz muzyczny, muzyk sesyjny, znany i ceniony od lat reprezentant szczecińskiego rock’n’rolla. Grał w popularnych zespołach lat 70, występował m.in. z Katarzyną Sobczyk, Heleną Majdaniec, Karin Stanek, Jackiem Lechem, Henrykiem Fabianem oraz grupą „No To Co”. Przez kilka lat grał w zespole Wawele.

Jest pomysłodawcą cyklu koncertów pod nazwą Szczecińskie Dinozaury. Od roku 1995 kieruje własnymi formacjami muzycznymi Still Warm, a także Wojtek Rapa Quartet, z którą nagrał płytę „Szczecin-Szczecin”. Obecnie jest stałym członkiem legendy polskiego big beatu – Czerwono-Czarnych, z którymi uczestniczył w obchodach 50-lecia polskiego rocka w Gdańsku w 2010 roku.

Miejsce

Zamek Książąt Pomorskich w Szczecinie, Duży Dziedziniec

Bilety

Dorośli
miejsca standardowe 10 zł
Młodzież licealna i studenci
miejsca standardowe 5 zł
Emeryci i renciści
miejsca standardowe 5 zł
Kup online

Bilety także do nabycia

  • Kasa w skrzydle wschodnim (wejście A z dużego dziedzińca, I p.)
  • tel. 91 434 83 65, czynna w godz. 10:00-18:00 (od wtorku do niedzieli)

Dodatkowe Informacje

Bilety: 10 zł i 5 zł ulgowy