20-07-2024 / GODZ.21:00

Burmistrz

Burmistrz

Spektakl według tekstu Tomasza Jachimka
20 lipca (sobota), godz. 21:00

Duży Dziedziniec

Bilety: 25 zł 

Występuje Adam Dzieciniak
Reżyseria Waldemar Patlewicz
Wykonanie Adam Dzieciniak
Scenografia Paweł Lewandowski

„Burmistrz” Teatru Piwnica przy Krypcie to pełen anegdot i przebojów monodram w wykonaniu znakomitego Adama Dzieciniaka na podstawie tekstu Tomasza Jachimka, artysty kabaretowego, konferansjera, publicysty i tekściarza. Reżyserem jest Waldemar Patlewicz, którego widzowie zamkowego teatru znają już z cenionego (kilkanaście lat na afiszu) spektaklu „Kolega Mela Gibsona”.

Tytułowy burmistrz, najlepszy w dziejach miasteczka (stanowisko piastuje już 40 lat), kończy właśnie 70 lat. To idealna okazja do spektakularnego odejścia na emeryturę. Uroczystość zaplanowana jest w każdym detalu. Najpierw pożegnanie w magistracie, później uroczysta msza święta w kościele, a na końcu dostojny pochód ulicami miasteczka. 70 minut celebry na 70 urodziny. Czy ceremonia zadowoli burmistrza, współpracowników, jego rodzinę i mieszkańców miasta?

Spektakl odbywa się na Dużym Dziedzińcu. Miejsca nienumerowane.

W przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych organizator zastrzega prawo do przeniesienia lub odwołania spektaklu.

Zdjęcie z próby do spektaklu "Burmistrz". Widać na nim mężczyznę, aktora - Adama Dzieciniaka, stojącego obok swojego portretu. Obraz jest duży i stoi na sztaludze. Obok stoi też duże, ciemno brązowe, drewniane krzesło. Widać też kawałek kwiatka

Miejsce

Zamek Książąt Pomorskich w Szczecinie

Bilety

Dorośli
miejsca standardowe 25 zł
Kup online