Dane
kontaktowe

Zamek Książąt Pomorskich w Szczecinie
ul. Korsarzy 34
70-540 Szczecin

NIP 851-020-72-76

tel.

+48 91 434 83 11 (sekretariat)
+48 91 434 83 00 (centrala)
+48 91 434 83 01 (centrala)

faks +48 91 434 79 84

e-mail zamek@zamek.szczecin.pl

Dyrekcja Zamku

Barbara Igielska

Dyrektor

tel. +4891 434 83 11

e-mail zamek@zamek.szczecin.pl

 

Wiesław Lewoc

Zastępca Dyrektora ds. Artystycznych

tel. +4891 434 83 11

e-mail zamek@zamek.szczecin.pl

 

Wioleta Słoka

Zastępca Dyrektora ds. Administracyjnych

tel. +4891 434 83 11

e-mail zamek@zamek.szczecin.pl

 

Olga Jarmołowska

Główny Księgowy

tel. +4891 434 83 11

e-mail ksiegowosc@zamek.szczecin.pl

 

Sekretariat

Małgorzata Głowacka

tel. +4891 434 83 11

e-mail zamek@zamek.szczecin.pl

 

Działy Zamku

Rzecznik prasowy

Monika Adamowska

tel. +4891 434 83 42

e-mail rzecznik@zamek.szczecin.pl

 

Dział Wystaw Artystycznych

Jolanta Rybkiewicz

Kierownik

tel. +4891 434 83 48

e-mail wystawy@zamek.szczecin.pl

 

Dział Imprez Artystycznych

Jolanta Dzikowska

Kierownik

tel. +4891 434 83 30

e-mail imprezy@zamek.szczecin.pl

 

Kino Zamek

Beata Bogusławska

tel. +4891 434 83 34

e-mail kino@zamek.szczecin.pl

 

Zachodniopomorski Fundusz Filmowy Pomerania Film

Beata Bogusławska
Agnieszka Jankowska

tel. +4891 434 83 34

       +4891 434 83 52

e-mail zff@zamek.szczecin.pl

 

Teatr Piwnica Przy Krypcie

Agnieszka Jankowska

tel. +4891 434 83 52

e-mail teatr@zamek.szczecin.pl

 

Dział Edukacji Artystycznej

Danuta Grochulska

Kierownik

tel. +4891 434 83 26

e-mail edukacja@zamek.szczecin.pl

 

Centrum Informacji Kulturalnej I Turystycznej

Tomasz Wieczorek

Kierownik

tel. +48 91 489 16 30

e-mail cikit@zamek.szczecin.pl

 

Współpraca Zagraniczna / Foreign Cooperation

Urszula Staszkop

tel. +4891 434 83 28

E-mail: wspolpraca@zamek.szczecin.pl

 

Biuro Promocji

tel. +4891 434 83 35

e-mail promocja@zamek.szczecin.pl

 

Pracownia Konserwacji Dzieł Sztuki

Mirosława Koutny-Giedrys

tel. +4891 434 83 43

e-mail zamek@zamek.szczecin.pl

 

Pracownia Graficzno-Plastyczna

Katarzyna Łukasik
Paweł Lewandowski

tel. +4891 434 83 41

e-mail plastyk@zamek.szczecin.pl

 

Inspektor Ochrony Danych Osobowych

Ryszard Chwastek

E-mail iod@zamek.szczecin.pl

 

Dział Administracji

Urszula Gruszecka

Kierownik

tel. +4891 434 83 38

e-mail administracja@zamek.szczecin.pl

 

Dział Inwestycji i Remontów

Karol Krempa

Kierownik

tel. +4891 434 83 39

e-mail inwestycje@zamek.szczecin.pl

 

Kadry

Anita Czerw-Fabiszewska

tel. +4891 434 83 14

e-mail kadry@zamek.szczecin.pl

 

Zamówienia Publiczne

Dorota Obszańska-Prusaczyk

tel. +4891 434 83 15

e-mail zamowienia@zamek.szczecin.pl

 

Gospodarka Majątkowa

Dorota Anczewska

tel. +4891 434 83 16

e-mail st@zamek.szczecin.pl

 

Archiwum

Jerzy Grzelak

e- mail archiwum@zamek.szczecin.pl

 

Administracja strony internetowej

Paweł Lewandowski

e- mail grafik@zamek.szczecin.pl