01-11-2023

Zamek w dniu 1 listopada (Wszystkich Świętych)

Zamek w dniu 1 listopada (Wszystkich Świętych)

Informujemy, że 1 listopada (w dniu Wszystkich Świętych) – Centrum Informacji Kulturalnej i Turystycznej, Wieża z punktem widokowym i galerie wystawowe będą NIECZYNNE. Tego dnia nie będą odbywały się również seanse, spektakle czy wykłady. Wstęp na zamkowe dziedzińce bez zmian – od 6:00 do 23:00.

Miejsce

Zamek Książąt Pomorskich w Szczecinie

Bilety

Przegląd prywatności
Złote logo Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie.

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.

Ściśle niezbędne ciasteczka

Niezbędne ciasteczka powinny być zawsze włączone, abyśmy mogli zapisać twoje preferencje dotyczące ustawień ciasteczek.

Ciasteczka stron trzecich

Ta strona korzysta z Google Analytics do gromadzenia anonimowych informacji, takich jak liczba odwiedzających i najpopularniejsze podstrony witryny.

Włączenie tego ciasteczka pomaga nam ulepszyć naszą stronę internetową.